• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem przy instalacji kali linuxa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,182 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Skill Użytkownik (910 p.)
Witam, mam problem. instaluje kali linuxa na virtual boxie i odpalam, wyświetla sie panel instalcyjny i nie mogę nic zrobić...

Prosze o pomoc.

4 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 20 lipca 2016 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
nie jesteśmy cygankami w wozie, potrzebujemy screenów zawierających problem

zgłaszany przez Ciebie problem jest bardzo ogólny - "nic się nie dzieje", mamy teraz rwać sobie włosy z głowy co może być? podaj konfigurację maszyny wirtualnej
komentarz 21 lipca 2016 przez Skill Użytkownik (910 p.)
sa screany juz
+1 głos
odpowiedź 20 lipca 2016 przez Boby Obywatel (1,110 p.)
Hej.

W sensie, że nie ma reakcji na klikanie klawiszy na klawiaturze ?
komentarz 20 lipca 2016 przez Boby Obywatel (1,110 p.)
btw. Jak chcesz mogę ci pomóc napisz na moje gg: 47416290 i tam sie zgadamy aby może jakąś konwersacje zrobić z dzielonym ekranem
komentarz 20 lipca 2016 przez Skill Użytkownik (910 p.)
tak, nie reaguje na nacisknie klawiszy.
komentarz 20 lipca 2016 przez Boby Obywatel (1,110 p.)
Wiesz co ja to bym inaczej zrobił. Pobierasz wersję live którą instalujesz na pendrive. Jeśli masz sensownego procka to odpalisz ten system bardzo szybko. Jeśli chcesz zacząć zabawę z testami penetracyjnymi sieci wifi, to zacząłbym od kupienia jakieś dobrej karty sieciowej na usb. Dobrym jak nie najlepszym wyborem jest Alfa AWUS036NHA. Większość snifferów która jest dostępna w kali bez problemu współpracuje z tą kartą. Uważaj tylko na siebie i nie rób niczego głupiego. Nie atakuj sieci w centrach handlowych aby komuś zaimponować czy coś. Bardzo łatwo jest dość do tego kto i kiedy to zrobił. Stwórz własną sieć w domu, przykładowo odpalając odpalając starego blaszaka/laptopa i łącząc go w sieć. Włamywanie się to wifi sąsiadów jest również przestępstwem ! Tak mówię tylko ;)
+1 głos
odpowiedź 20 lipca 2016 przez niezalogowany

Ostatnio ktoś miał identyczny problem na forum z instalacja Debiana, podobno instalacja Extension Pack do VB pomogła.

komentarz 20 lipca 2016 przez Skill Użytkownik (910 p.)
nie działa ;(
+1 głos
odpowiedź 21 lipca 2016 przez Skill Użytkownik (910 p.)

Tu macie screany:

chyba to wystarczy...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 270 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Vegam Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 855 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Test010 Nowicjusz (160 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 279 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Adusiek Użytkownik (660 p.)

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,844 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...