• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pierwsza strona (php,css,html,js,sql)

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
544 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2016 w Nasze projekty przez sfiluto Nowicjusz (230 p.)

Cześć! 

Chciałbym się pochwalić moim pierwszym większym projektem. Moim celem podstawowym było ćwiczenie technologii webowych, ale nie za bardzo chciałem robić to na ćwiczeniach z pojedynczymi zagadnieniami. Więc wpadłem na pomysł związany z nadchodzącym euro (już rozpoczętym euro).

Zrobiłem typer na euro, jeśli ktoś miałby ochotę przetestować i udzielić jakichś rad z zauważonymi błędami byłbym wdzięczny.

http://type16.xyz <--Nie ma tam żadnych reklam, nie czerpie korzyści z tego że ktoś się zarejestruje. Więc śmiało :)

Pozdrawiam 
sfiluto

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez maly Nałogowiec (37,190 p.)
Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/home/u740399914/public_
html/functions.php) is not within the allowed path(s): (/home/u408426160:/tmp:/var/tmp:/opt/php-5.3/pear) in /home/u740399914/public_html/tables.php on line 3

Warning: include(/home/u740399914/public_html/functions.php) [function.include]: failed to open stream: 
Operation not permitted in /home/u740399914/public_html/tables.php on line 3

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/
php-5.3/pear') in /home/u740399914/public_html/tables.php on line 3

 

hostinger nie udostępnia nowszej wersji php?

komentarz 13 czerwca 2016 przez sfiluto Nowicjusz (230 p.)
rzeczywiście udostępnia, założyłem że domyślnie jest ustawiona najnowsza :(
+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez Comandeer Guru (602,340 p.)
  • Obsługa błędów jest daremna. Po prostu. Np obsługa ich w formularzu rejestracji to nieporozumienie. Kasuje się wszystko, co wpisałem. Nie mam zamiaru wypisywać formularza raz jeszcze.
  • Polecam poczytać o tworzeniu dostępnych formularzy (label!!!!)
  • #taki>input[type=number] polecam poczytać o konwencjach typu BEM, bo wkrótce takie selektory Cię zabolą i to mocno.
  • Źle używasz [id]http://forum.pasja-informatyki.pl/109776/html-class-czy-id?show=109816#a109816

 

0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
Mega fany pomysł, chętnie przetestuję!

Tylko daj <!DOCTYPE html> na sam początek kodu.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 638 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2018 w Nasze projekty przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
+1 głos
7 odpowiedzi 625 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2017 w Nasze projekty przez przemek-mtk- Początkujący (390 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 1,779 wizyt

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,844 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...