• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak rozmawiać z dziewczyną przez Internet?

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
572 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2016 w Offtop przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)
Witam! Chciałbym dowiedzieć się, jak rozmawiać z dziewczyną przez Internet, aby była zainteresowana. Jestem introwertykiem, ale chciałbym pokonać strach. Pozdrawiam programistów C++. :)
1
komentarz 6 maja 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Pytanie całkowicie na miejscu, więc nie znam celu tych zgłoszeń...
1
komentarz 6 maja 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Być może dlatego, że to forum programistyczne a nie samosia albo złamane serca... ?
1
komentarz 6 maja 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
@boshi  Pytanie jest w Offtop, tu prawie wszystko jest możliwe.
komentarz 6 maja 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
@Dorion są granice. Na forum motocyklowym też mamy hydepark i nawet się nie zdażają takie wątki bo od razu do śmietnika leca.
komentarz 6 maja 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Może temat wysokich lotów nie jest, ale:

  1. Nie łamie regulaminu ani netykiety.
  2. Nie jest przejawem trollingu/spamowania.
  3. Nie było (z tego, co pamiętam) czegoś takiego na forum.

To mi wystarczy wink 

komentarz 7 maja 2016 przez Magicone Nałogowiec (45,100 p.)
>Jestem introwertykiem, ale chciałbym pokonać strach.

Hehe śmiechłem. Ludzie coraz częściej nazywają siebie introwertykami, bo myślą, że mogą z tego powodu coś więcej, albo dotyczą ich inne zasady. To działa w sumie jak rasizm, jedni szkalują drugich, ale tak naprawdę nie wiadomo kto kogo ciśnie ;)

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 6 maja 2016 przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
wybrane 18 czerwca 2016 przez MichałGNU
 
Najlepsza
Jak znajdziesz odpowiadającą Ci kobietę, to sprawdź, czym się interesuje i zagaj ją w jakiś niebanalny sposób. Nie bądź jak każdy, a będziesz mieć każdą :D

Np jakbyś znalazł dziewczynę, która programuje, to napisałbym coś w stylu:

"Cześć, nie spodziewałem się kiedykolwiek spotkać kobiety-programistki, ciekaw jestem, skąd u Ciebie takie zainteresowania?"

Jak ma jakieś ciekawe miejsce na zdjęciu, to zapytaj delikatnie o nie. Rozumiem, że udzielasz się na portalach randkowych więc się nie bój, one tam są specjalnie po to, by pogadać, nie krępuj się. :) Trochę kreatywności, po prostu nie pisz banałów typu "Co tam", "śliczny masz uśmiech", "masz piękne oczy, można w nich się pogrążyć, niczym w falach oceanu spokojnego i opaść na samo dno, choćby i rowu mariańskiego" czy inne pierdolety. :D Znajdź ciekawy szczegół lub nić porozumienia między wami i pamiętaj o swojej wartości, a wszystko będzie OK. :)
komentarz 6 maja 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)

Cześć, nie spodziewałem się kiedykolwiek spotkać kobiety-programistki, ciekaw jestem, skąd u Ciebie takie zainteresowania?

 hell no

komentarz 6 maja 2016 przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
Że tekst do bani czy kobieta programistka? :)
komentarz 7 maja 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)
słaby tekst na podryw
komentarz 7 maja 2016 przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
A co byś ty powiedział? ;)
+3 głosów
odpowiedź 6 maja 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Ciekawe pytanko zadałeś, powiem Ci tak musisz być na pewno zabawny pod żadnym warunkiem nie pisz "co tam" bo na takie coś będzie odpisywać co najwyżej  zakonnica. A po drugie nie komplementuje za bardzo jej wyglądu raz czy dwa możesz wrzucić że ma ładne oczy czy coś. To jest internet potestuj po próbuj. :D PS sprawdzaj w google czy loszka nie ustawiła fałszywego zdjęcia. :D

Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2016 przez niezalogowany
Myślę że Pan Mirosław Zelent pomoże Ci, też jest introwertykiem i mówił to nie jednokrotnie.
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2016 przez Benek Szeryf (91,070 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 274 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2020 w Offtop przez saseta00 Użytkownik (700 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 210 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2020 w Offtop przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 271 wizyt
pytanie zadane 13 października 2016 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,671 komentarzy

61,968 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...