• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nagrywanie obs, nie działa nagrywanie monitora

Object Storage Arubacloud
0 głosów
19,770 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
edycja 22 kwietnia 2016 przez Avernis
Nie działa mi nagrywanie monitora w obs. Nagrywanie okna działa. Szukałem w necie, ale nie znalazłem nic co by mi pomogło. Używam enkodera: x264, i kart NVIDIA GeForce 920M. Jak próbowałem zmieniać na inne to też nie działa
komentarz 23 kwietnia 2016 przez Ambroz Obywatel (1,840 p.)
Najlepiej daj jakiegoś screena tego jak wygląda twój OBS. Poza tym pytanko, jakiej wersji OBS'a używasz, zwykły OBS, tak zwany Classic czy tego OBS Studio?
komentarz 23 kwietnia 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
classic mam

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2019 przez nemek Użytkownik (540 p.)
Witam , niedawno sam męczyłem się nad tym problemem , lecz wiem jak go rozwiązać! Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpit , następnie kliknąć opcję "Panel Sterowania Nvidia". Dalej w panelu sterowania nvidia trzeba wcisnąć opcję "Zarządzanie ustawieniami 3D" Następnie wybrać "Ustawienia programu" później nacisnąć opcję "Dodaj" następnie wybrać plik" "obs64" lub "obs32" (Zależy od pobranej wersji OBS'a) później nacisnąć opcję "Dodaj Wybrany Program" Dalej trzeba nacisnąć opcję po lewej stronie od opcji "Dodaj" i wybrać plik "obs64" lub "obs32" Poniżej jest opcja "Wybierz preferowany procesor graficzny dla tego programu" i tam rozwinąć i wybrać opcję "Zintegrowana Karta Graficzna" Następnie w prawym dolnym roku trzeba nacisnąć "Zastosuj" (czy tam gdzie pisze zastosuj) potem zamknąć Panel Sterowania Nvidia , zresetować OBS'a i wszystko powinno działać.

W razie problemu proszę o odpowiedź

Pozdrawiam.
komentarz 18 października 2019 przez WindSlash Nowicjusz (100 p.)
Miałem taki sam problem jak w temacie i po Twojej instrukcji wszystko dobrze działa. Wielkie Dzięki :)
komentarz 25 listopada 2019 przez LordBartosz Nowicjusz (100 p.)
Dzięki mój kolega miał taki problem i ten sposób pomógł
komentarz 6 stycznia 2020 przez MarcinMartin Nowicjusz (100 p.)

@nemek, mi nie pomogło

 

0 głosów
odpowiedź 22 kwietnia 2016 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Podałeś za mało informacji... W jakim sensie nie działa? OBS nagrywa czarny ekran? Myślę, że źle skonfigurowałeś OBS'a i tyle :P

BDW Masz błąd w tytule. Pisze ods a powinno być OBS ;)
komentarz 23 kwietnia 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
A jak sprawdzić czy scena główna jest "w porządku"?
komentarz 24 kwietnia 2016 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Sprawdź czy jest wybrana, bo może stworzyłeś inną jeszcze scenę i ta główna nie jest wyświetlana a to właśnie ona odpowiada za wyświetlanie obrazu ;)
komentarz 24 kwietnia 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
mam zaznaczone przechwytywanie monitora, odznaczone przechwytywanie okna
komentarz 28 kwietnia 2016 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Ale ja mówię o układzie sceny, a nie źródła.
komentarz 19 marca 2020 przez lolibop Nowicjusz (100 p.)

hey, pomimo zastosowania instrukcji z ustawieniami NVIDIA obs nadal nie działa. Mam czarny ekran. 

- mam scenę PULPIT

- wstawiłam do żródła obrazu PRZECHWYĆ EKRAN

- oczko jest podświetlone 

i nic....

co jeszcze mogę zrobić??

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,143 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2021 w Systemy operacyjne, programy przez bartek32414 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 299 wizyt
pytanie zadane 15 października 2022 w Grafika i multimedia przez PolskiSimon Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 3,715 wizyt

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,843 komentarzy

62,008 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...