• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podejrzyj pytanie

Object Storage Arubacloud
+15 głosów
230 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Cześć,

wpadłem na pomysł nowej funkcjonalności na forum. Niby nic a pomaga czasem. Konkretnie chodzi mi o opcję podejrzenia pytania przed jego dodaniem. Spotkałem się z tym na wielu forach i uważam, że to całkiem fajne rozwiązanie. Co o tym sądzicie? wink

1
komentarz 21 kwietnia 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Czyli opcja "podgląd" (tak tylko napisałem jakby ktoś nie skojarzył).
komentarz 21 kwietnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)
Dokładnie tak.
komentarz 21 kwietnia 2016 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Może ankiete dodaj.
komentarz 21 kwietnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Nie dodam ankiety gdyż nie jest to w mojej kompetencji. Nawet jak będzie 100% głosów za to i tak nic nie zrobię w celach realizacji smiley

4 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Och, bardzo przydałaby się taka możliwość, bo edytor czasem robi niezłe psikusy. ^^'
+4 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie widzę tu potrzeby jakiejkolwiek ankiety, jeśli taka opcja miałaby się pojawić to by się po prostu pojawiła i kto by chciał ten by korzystał. Nie jest to żadna istotna rzecz zmieniająca nie wiadomo co, nie ma więc potrzeby, aby nad tym głosować ;)

Sam pomysł popieram, edytor faktycznie czasem działa różnie i mając możliwość podglądu łatwiej byłoby sformatować treść. Nie wiem tylko jak by to technicznie najlepiej zrobić, czy w formie jakiegoś okienka popup czy coś innego, ale to jest jeszcze do przemyślenia.

W każdym razie pomysł wydaje mi się fajny, zapisałem na listę sugestii.
+3 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016 przez Benek Szeryf (91,110 p.)
Podgląd odpowiedzi także by się przydał.
+2 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016 przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)
Ja również jestem za.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 324 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2016 w Offtop przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 98 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 368 wizyt
pytanie zadane 7 września 2015 w Sprawy forum przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)

92,632 zapytań

141,499 odpowiedzi

319,878 komentarzy

62,011 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...