• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co wam pomaga się wyluzować?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
830 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2016 w Offtop przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Jak reagujecie jak wam wyskoczy pierdyliard błędów w kompilatorze czy jeszcze gorzej jakieś błędy w czasie wykonania i wam się wysypie program? Ja raz rozwaliłem ze dwa laptopy ponieważ zawiesił się Visual Studio przy odpalonym Unity3d. Bez zastanowienia uderzyłem w ekran. Nie pomyślałem tylko od razu przystąpiłem do działania. Kiedyś dostałem ataku agresji jak wyskoczył błąd w kompilatorze podczas tworzenia projektu Windows Forms C#. Jak sobie radzicie ze złością? Wiecie może jak opanować ataki agresji i złości? Czy pomagają wam te metody jak ściskanie piłeczki, ćwiczenie oddechów, liczenie do 10 bo mi nie?

15 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Uwaga, hubot atakuje.
komentarz 16 kwietnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Zgadłeś! Wygrywasz rejs dookoła świata!
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Heh, czemu ten post ma zgłoszenia :)?  przecież to prawda. Dzieciak  jest chory i powinien być leczony, a w szczególności odstawić internet.
+5 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Franklin Obywatel (1,140 p.)
Taka agresja nie jest chyba normalna. Wg mnie być może powinieneś udać się do lekarza :)
+4 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Zacznij się leczyć  i daj spokój na tym forum.. ja pier...
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Radzę zobaczyć jego stronę: http://www.hubot.pl/ xD
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Mateusz11, nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Się zastanawiam...
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
@up nie interesuje mnie to...
komentarz 11 czerwca 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
Czemu macie jakieś dziwne wąty do niego?
+3 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Wyzyj sie. Kup sb naprzyklad maly worek trningowy i jak sie zdenerwujesz to uderzaj ile sie tylko da az poczujesz ze ci przeszlo. Albo jakies cwiczenia mooze masz za duzo energi.
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez PawełN Mądrala (5,340 p.)
Mi zazwyczaj wystarczy solidna wiązanka w stronę komputera/kompilatora czy czego tam, tak żeby wiedział co o nim myślę, skuteczność wysoka ;). Rzadko, ale zdarzają się rękoczyny (cierpią myszy) choć to już w ekstremalnych sytuacjach, które uczą częściej korzystać z ctrl+s.
komentarz 16 kwietnia 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
Co robi ctrl+s ?

Sorry ale nie wiem :P
komentarz 16 kwietnia 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Nie miałeś tego na informatyce w podstawówce? :D ctrl + s -> zapisywanie pliku
komentarz 16 kwietnia 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
Aaa spk.

Nie nie miałem :P
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Mi pomaga odejście do kompa, później idę pobiegać/na siłkę się wyluzuję, wymęczę i ze "świeżą" głową siadam ponownie do kompa :)
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
Ja po prostu szukam odpowiedzi w internecie albo pytam się znajomych czy pomogą mi rozwiązać problem. Poprawnie działający program zawsze poprawia humor. :)
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)

Proponuję przyjąć się gdzieś na budowie i zarobić kasę na naprawę sprzętu.To pomożewink

+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez mmr0429 Bywalec (2,010 p.)
Jak już programowanie zaczyna mnie wnerwiać to odchodzę od komputera, idę pobiegać/popływać, spotykam się ze znajomymi, potem można spojrzeć na problem z innej strony, rozwiązać go w lepszy/prostszy sposób
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Jest złość, ale można pomyśleć że to przez Ciebie laptop Ci się zawiesił, czy wyskoczyło ci pierdylion błędów, sam pewnie nie dałeś ; na końcu lini, nie domknąłeś if`a. Ale wracając do złości, to czasami wale w klawiaturę, ale na szczęście, nie mam klawiatury od Razer, tylko jakąś pierwszą lepszą z biedronki, jak walne i się rozsypie, nie będę żałował

 

Pozdrawiam!
komentarz 16 kwietnia 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Ale rozwalenie taniej klawiatury to jest marnowanie pieniędzy.
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Ale wole zmarnować 5 złotych niż kupować cały monitor, a jak jestem na laptopie, całego laptopa, a poza tym jak zaznaczyłem zdarza mi się to bardzo rzadko, ostatni raz chyba 3 lata temu.
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

Ja zawsze walę w biurko. Mi to pomaga xDyesenlightened

0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Jak już ktoś napisał tobie pomoże wizyta u lekarza. Mi jak coś nie działa to nie roz*****alam monitora. Przeważnie to próbuje naprawić, szukam w google, a jak nic nie znajde to piszę temat na tym forum.
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Magicone Nałogowiec (45,100 p.)
To jest ten słynny literacki motyw młodości, gdzie próbujesz wyżyć się na wszystkim i wszystkich? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez Niespecjalny Gaduła (4,180 p.)
Ja mam znacznie tanszy sposob. Ide do lodowki i robie sobie kanapke :)
komentarz 27 maja 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)

Ale od tego można strasznie utyć wink i dużo będzie cię kosztować odchudzanie

komentarz 27 maja 2016 przez Niespecjalny Gaduła (4,180 p.)
oj tam częściej chodzę do tej lodówki niż robię kanapkę :D
komentarz 27 maja 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
A masz problemy z nadwagą? Nie lepiej zrobić sobie herbatę?
komentarz 27 maja 2016 przez Niespecjalny Gaduła (4,180 p.)
Nie mam, wszystko w normie, szybka przemiana materii robi swoje.
–5 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
przywrócone 16 kwietnia 2016 przez hubot
Czyli jak widać nie jestem jedyną osobą z problemem z nerwami ponieważ część z was też wali myszką czy klawiaturą.
2
komentarz 16 kwietnia 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Masz problemy nerwowe, większość z nas jak się denerwuje to mocniej ścinie myszke etc. A ty bijesz pięściami w monitor. To jest patologia , polecam zrezygnować z programowania bo szkoda sprzętu. W programowaniu błędy to normalka.

Pozdrawiam

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 520 wizyt
pytanie zadane 1 września 2015 w Egzaminy zawodowe przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
+4 głosów
11 odpowiedzi 779 wizyt
+1 głos
5 odpowiedzi 2,512 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...