• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Visual Studio [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
330 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2016 w C i C++ przez jako6 Bywalec (2,550 p.)
Jestem na odcinku 1 obiektowego C++ i mam pytanie czy warto się przenieść na Visual Studio ponieważ w CodeBlocks męczy mnie jasne tło(wiem że da się zmienić, ale paski u góry zostają białe) oraz niedługo przejdę do programów okienkowych a powiadają że Builder jest przestarzały.
Możliwe odpowiedzi:
Przenieś się na Visual Studio (25 głosów, 86%)
Zostań przy CodeBlocks i C++ Builder (4 głosów, 14%)

3 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
edycja 11 kwietnia 2016 przez efiku
Bez dwóch zdań. Łap za Visual Studio Community i baw się dobrze ;) Poważnie mówię. Dlaczego nie używać profesjonalnych narzędzi dostępnych za free? Pracowałem na CB... całe 10 minut i nie mam zamiaru wracać. Wybór należy do Ciebie.
+2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez Deleteuser Użytkownik (500 p.)
Ja osobiście korzystam z Visuala Studio i bardzo wygodnie w nim spędza mi się czas, moim zdaniem ta kwestia zależna jest od każdego osobiście, bo stawiając tu stu programistów, jedni przez sentyment polecają Code Blocka, jedni stwierdzą, że Microsoft i jego produkty to komercyjne produkty i nie, a jedni stwierdzą, że Visual, bo jest profesjonalny.

Pracuj w tym, czym Ci najwygodniej, grunt by progresować z poziomu na poziom i tworzyć miłe dla oka programy.
+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Skoro masz za darmo profesjonalne narzędzia jak Visual Studio Community to czemu nie skorzystasz z możliwości jakie on oferuje? Popatrz na to z innej strony - w VS masz IntelliSense (bardzo przydatne podczas pisania kodu), zaawansowane debugowanie, NuGet, wsparcie dla C++, C#, F#, VB.NET, Apache Cordova, ASP.NET, Managed C++ (jak ja miałbym mieć wsparcie dla tylu języków i technologii to brałbym się za to, kiedyś też myślałem że będę przy C++ a zaszła mnie ochota na C#), galerię pluginów i wiele więcej.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 367 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2018 w C i C++ przez Username Obywatel (1,350 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 502 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 237 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2023 w C i C++ przez Author[] Gaduła (3,130 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...