• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zniszczony telefon. Co robić?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
212 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2016 w Urządzenia mobilne przez ignacjusz Bywalec (2,390 p.)
Witam, mam problem. Zepsuł mi się wyświetlacz w telefonie, a dokładniej czarna jest dolna część ekranu, a lewa nie reaguje na dotyk. Tym nieszczęsnym telefonem jest Samsung Galaxy S4 (GT-I9505). Nie wiem co robić. Moje pytanie brzmi: kupić nowy telefon gdzieś do 2000 zł czy wymienić szkło i dalej się z nim męczyć? Jeżeli polecilibyście kupienie to napiszcie jaki telefon. Ja osobiście myślę nad Nexusem 5X lub Nexusem 6P (tak, wiem że jest droższy).

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Ile lat ma twój telefon? Ja bym go nie naprawial, jeśli padł dotyk - wymiana będzie droższa niż jeśli by Ci się tylko szybka zbila. Nexus 5 jest fajna, ale ... Nie ma możliwości dodania do niej karty pamięci, co wg mnie dyskwalifikuje go. Ja bym Ci polecił szukać czegoś co ma możliwość posiadania karty pamięci, min 2GB ramu, 16 GB wewnętrznej i około 400+ ppi
komentarz 28 marca 2016 przez ignacjusz Bywalec (2,390 p.)
Telefon ma 3 lata ale bardzo dobrze działał bo miał zainstalowany system od cyanogenmoda. Bardziej myślałem nad Nexusem 5x
komentarz 28 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Ponoć Chinole (Chińskie telefony) jakością wykonania dorownoja tym europejskim. Sprawdź Oppo find 7 / find 7a
komentarz 29 marca 2016 przez ignacjusz Bywalec (2,390 p.)

Stworzyłem listę dobrych dla mnie telefonów. Proszę o doradzenie który z nich jest najlepszy.

  • LG G3
  • LG G4
  • Sony Xperia Z3
  • Sony Xperia Z5
  • Nexus LG 5X
  • Samsung Galaxy S6

I jeszcze jedno pytanie: czym różnią się wersje Xperia Z3 i Z3+ ?

+1 głos
odpowiedź 28 marca 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Kupuj nowy telefon, wymiana jest nie opłacalna. Do tej kwoty kupisz coś porządnego(np.:Samsunga Galaxy A5 2016, jezeli lubisz tą markę), a jakbyś podjął się naprawy - musiałbyś wymienić nie szkło, a wyświetlacz(co jest kompletnie... no głupie po prostu). Inne telefoniki, jakie ja bym kupił to pewnie xperię z5 compact albo jakiegoś zenfone'a ;).
komentarz 28 marca 2016 przez ignacjusz Bywalec (2,390 p.)
Wolałbym coś innego niż samsung. Najlepiej jakiegoś zeszłoroczengo flagowca.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2020 w Inne języki przez borys0566 Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 113 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2020 w Urządzenia mobilne przez KACP3R3Kpl Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 122 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2020 w Urządzenia mobilne przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,661 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...