• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ulubiony przedmiot szkolny

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
1,276 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2015 w Offtop przez niezalogowany
No właśnie, co w szkole, gimnazjum bądź gdzie indziej było dla ciebie odpoczynkiem, a co horrorem ;) Osobiście to ja lubię W-F, oczywiście informatykę (ale na poziomie gimnazjum to tylko Word, Excel i odrobinka HTML-a), a nie lubię historii (lekcje nie są takie złe, ale trzeba wkuwać ;)). Jak nie mam jakichś przedmiotów to dipiszcie to w odpowiedziach, na razie jestem w gimnazjum, więc wszystkich przedmiotów nie znam (WDŻ od razu wyeliminowałem ;)).

13 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Ulubiony przedmiot w szkole? Dzwonek. Oczywiście wtedy gdy dzwoni na koniec ostatniej lekcji i wychodzę ze szkoły. Jak dzwoni na lekcję to mam ochotę ten dzwonek uderzyć.
+4 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Historia...  tylko kiedy to było;]
komentarz 21 kwietnia 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Jakiś dziad ci dał dovnvote... masz tutaj upa ode mnie na wyrównanie, żeby bilans wyszedł na zero.
komentarz 21 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Nie przejmuje się tym bo Downvoty już nie działają :)
+3 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja takie 4 skromne głosy :D

Matematyka, Chemia, Fizyka, Informatyka. Te lekcje mogłyby być u mnie w szkole na okrągło :D
komentarz 20 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Bardzo lubię fizykę, ale nie zbyt obliczenia ;), matematykę raczej umiem, ale chyba nie jest to przedmiot z emocjami (oczywiście też zależy od nauczyciela, ja mam fajną nauczycielkę ;)), chemii nie cierpię przez nauczycielkę a informatykę lubię jak najbardziej, ale nie na poziomie gimnazjum ;)
komentarz 20 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Powiedzieć, że umiem trzeba mieć odwagę-albo sporą wiedzę. Założę się, że dam ci zadanie na obliczenie całki i polegniesz :)
komentarz 20 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Daj mi, może nie polegnę(proste ci mogę obliczyć) :D Serio :)
komentarz 20 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Tak wiem, ale nie jestem jeszcze 3., został mi rok ;) ale inni mają wolne :D
komentarz 20 kwietnia 2015 przez niezalogowany
No, powiedzmy że raczej umiem na poziomie 2. gimnazjum :D
+2 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Fiza? Infa? Fiza? Infa? Fiza?... INFA!
+1 głos
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez 1SnajpeR7 Użytkownik (930 p.)
Ponieważ jest to mój pierwszy post, to wypada się przywitać, zatem witam wszystkich forumowiczów. :)

Najbardziej lubię chemię, a poza nią lubię także matmę, fizykę, infę (szkoda tylko, że na niej uczymy się Excela itp., a nie tego, co lubię - programowania, choćby w Pascalu czy Batch, mam nadzieję,że będzie to po egzaminie), WF (by się trochę rozruszać) i może EDB.

Z racji tego, że jestem zdecydowanie ścisłowcem nie przepadam za historią i polskim.
komentarz 21 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Jestem wielce zachwycony, że swój pierwszy post wpisałeś do mojego tametu :) rób rak dalej ;)
komentarz 21 kwietnia 2015 przez 1SnajpeR7 Użytkownik (930 p.)
Wybacz, ale nie powtórzę tego. :)
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Geografia Fizyka W-F moje ulubione a z infy nie bo mamy nauczycielke która mnie wkurza
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez figorin Bywalec (2,040 p.)

Co robiliście na informatyce w gimnazjum?My pod koniec tworzyliśmy jakieś minigierki i animacje w Scrachu

komentarz 20 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
ŁOT? Co to za podstawa programowa? Nasza nie przewiduje czegoś takiego :)
komentarz 21 kwietnia 2015 przez Szymon Giza Obywatel (1,580 p.)
U nas tylko siedzimy sobie przed komputerem i nic więcej...
komentarz 21 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
html, word(podstawa), excel(podstawa), systemy liczbowe(nie mam pojęcia, czy podstawa), paint(podstawa, ale jedyna lekcja z niego to było zaliczenie) i NA DODATKOWEJ photoshop, gra z narzuconym typem i fabułą w czymkolwiek, filmik do telewizji szkolnej, Sony Vegas, robienie gif`ów, czyszczenie sprzętu, batch + do zwykłych tematów nam coś dorzucają, typu: praca z word`a o tym i o tym i ma zawierać dodatkowo to i to. A i filmik o temacie tej pracy. Ja jeszcze robię jakieś programiki, typu wyciszacz do telewizora na lekcje. Niedługo będziemy wszystkie kompy formatować.
komentarz 21 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ło kurna, u nas word, excel, powerpoint, html, inkscape i gimp przez 2 lata(bo w 2 klasie nie mieliśmy infy)
komentarz 21 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Ja mam tylko w drugiej gim XD Fajny nauczyciel się trafił.
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
U mnie w gimnazjum fiza najlepsza, ale za rok w liceum będzie infa.
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Kooomil Nowicjusz (200 p.)
W-F można się rozluźnić przed lekcjami i informatyka, ale przez informatykę rozumiem Systemy operacyjne w technikum informatycznym. Mam bardzo otwartego na dyskusje nauczyciela - nie można się nudzić na tych lekcjach, a jeszcze jak łatwo przyswaja się wiedzę! :)
0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2015 przez Wilczu Mądrala (5,190 p.)
To forum koderskie wiadomo który przedmiot uzyska najwięcej głosów :)

Pozdrawiam :)
0 głosów
odpowiedź 9 maja 2015 przez marcin_w Gaduła (3,190 p.)
W-F, Historia, i oczywiście Informatyka :).
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Najbardziej lubię matematykę, informatykę, geografię i w-f.
–3 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Te przedmioty to chyba z podstawówki -,-
komentarz 20 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Ah, oczywiście nie mogło zabraknąć tutaj wytrawnego "hejtera", wyprawionego w łowach na dobre tematy...
komentarz 20 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Tak się składa, że wszystkie te przedmioty były w gimnazjum :)
komentarz 20 kwietnia 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
świetnie staruchy :D

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 321 wizyt
+2 głosów
5 odpowiedzi 772 wizyt
+8 głosów
16 odpowiedzi 824 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...