• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena strony

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
370 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2016 w HTML i CSS przez jajoxd15 Gaduła (3,740 p.)
Witam serdecznie, chciałbym aby państwo ocenili moją stronę (motyw pisany od zera na WP) liczę na konstruktywną krytykę :)

costam123.esy.es

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 marca 2016 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Powiem tak, zawodowcem nie jestem, jestem człowiekiem jedyne co mi się tutaj podoba to zdjęcia i efekt na zdjęciu, reszta to kolory tak złączone które kują w oczy to tak jakbym biegł lasem a słońce mocno świeci i tak co kilk sekund jedzie mi po oczach jaskrawym kolorem jest cień słońce cień słońce cień słońce. W ,,Co Oferuje" tekst wygląda, mocno przeciętnie, pogrubiony tekst z odgórnym marginesem... a po bokach pusto, kontakt zajmuję całą stronę i moim zdaniem wygląda lekko dziwnie, by jak wpiszę tekst wszystko było po lewej stronie? I zamaist patrzeć na potrzebne mi informację patrzył ciągle kontem oka czy dobrze napisałem imię dość spore mocno spore... Ogólnie znam się tyle co sam czasami projektuje, polecam porobić coś z tymi oczopsującymi ( wg.mnie ) przedziałami, tekstem w ofercie, oraz zmniejszyć jakoś to pole kontaktu
komentarz 13 marca 2016 przez jajoxd15 Gaduła (3,740 p.)
Dzięki wielkie za radę na pewno to poprawię, czekam jeszcze na ocenę ze strony kodu :)
0 głosów
odpowiedź 13 marca 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 13 marca 2016 przez jpacanowski

3. linijka:

<html lang="pl-PL"<head>

Heh?

<h2>
        <i class="icon-heart-filled"><ul>
<li style="text-align: left;">Kocham muzyke</li>
<li style="text-align: left;">cos</li>
<li style="text-align: left;">123</li>
<li style="text-align: left;">321</li>
<li style="text-align: left;">123</li>
<li style="text-align: left;">312</li>
</ul>
</i>
      </h2>

Inne:

  • Chyba nie opanowałeś poziomów nagłówków, no i dajesz 2-3 razy H2 pod rząd; treść dajesz w H2 ?
  • same DIV'y
  • popracuj nad typografią
0 głosów
odpowiedź 13 marca 2016 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
Grafika nie powala, ale patrząc w kod też od razu rzuciło mi się w oczy !important :O Ile tego wrzuciłeś to głowa mała, a powinno się to stosować w ostateczności. Co więcej dużo rozbitych plików css, co spowalnia połączenie ze stroną, bo jest więcej zapytań do bazy danych. Nie widzę też semantyki z HTML5, ale ogólnie kod chyba tak nie gryzie bardziej, chociaż nie wglądałem w niego bardzo dokładnie.

P.S.

Skrytpów js też od zajechania :D
0 głosów
odpowiedź 14 marca 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Ten przycisk na górze "Szukaj" mało trafionyB

Brak title, mimo zdefiniowanych tagów
–2 głosów
odpowiedź 13 marca 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
przycisk szukaj popraw i logo jakieś daj to bendzie good

XD ładnie
komentarz 13 marca 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)

będzie*  wdasdsa12d

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 328 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2016 w Nasze projekty przez Wojciech Król Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 143 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 398 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...