• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bluescreen od razu pozalogowaniu na konto w windows vista

Object Storage Arubacloud
0 głosów
426 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2016 w Systemy operacyjne, programy przez cokelive Nowicjusz (120 p.)
Potrzebuje pomocy przy tzw "bluescreenie" , dostałem do uratowania danych laptopa od cioci gdyż wystąpił problem rodzaju takiego, że gdy tylko zaloguję się na któreś z kont to od razu wyskakuje blue screen i sie resetuje laptop, Dane udało mi sie odzyskac w trybie awaryjnym ale teraz chcialbym go przywrocic do działania ale nie dalem sobie rady sam. Ma ktos jakis pomysl ? Jesli bedzie trzeba podac jakies dane konkretne czy cos to podam tylko powiedzcie, Laptop Toschiba satelite Windows Vista.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Sprawdź tryb awaryjny. Wyłącz w nim opcje automatycznego ponownego uruchamiania po błędzie, uruchom normalnie i podaj kod BSoD. Sprawdź pamięć RAM np. programem memtest86+. Dostęp do dysku uzyskasz startując jakiś system Live CD/DVD, np. Linux. Uruchom też jakiś antywirus na LiveCD.
komentarz 5 lutego 2016 przez cokelive Nowicjusz (120 p.)
jak wyłączyć to automatyczne uruchamianie ? co to za kod BSoD ?
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Dokładnie przed chwilą miałem ten sam problem Wszedłem w BIOSa w zakładkę Advenced i SATA Controller Mode ustawiłem AHCI na compatility zapisałem i włączyłem.Nie wiem nawet co to było ale jak szukałem w necie rozwiązania było coś o SATA więc zmieniłem i działa :)
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2016 przez Panski Nowicjusz (220 p.)
Włącz z płyty linuxa livecd i skopiuj dane i zainstaluj nowy system
–1 głos
odpowiedź 5 lutego 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Pewnie któryś z podzespołów się sfajczył.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 68 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Olbit Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 96 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 177 wizyt
pytanie zadane 4 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Haker2004 Użytkownik (590 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...