• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podswietlane ikony facbook itp..

Object Storage Arubacloud
0 głosów
166 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2016 w HTML i CSS przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
Cześć czy jest ktoś w stanie wykonać dla mnie takie ikony jak tutaj na tej stronie http://www.justinbiebermusic.com/

chodzi mi o te co są w prawym górnym rogu np. facebook , youtube , twitter , soundcloud.  Jeśli możecie to wrzucie na hosting np. imgur najlepiej i  link (src) podajcie w odpowiedzi :) razem z kodem , chce aby one sie podswietłay podobnie jak te na tej stronie co wyżej podałem ;) rozmiar takich ikon to 32x32 by mi pasowały ;D

P.S. Strona dobra przypadkowo , po prostu kiedyś widziałem , że coś takiego na niej jest i dorbe porowanie do niej zebyscie wiedizeli o co mi chodzi.

 

Za wszelka pomoc bardzo dziekuje , wiele razy pytalem jak to zrobic na tym forum ale nie wychodzi mi to :P

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2016 przez Michał628496 Pasjonat (17,340 p.)
Radzę oglądnąć : https://www.youtube.com/watch?v=5y3Qc9Qs6TY

to nie są ikony tylko specjalna czcionka .W filmie jest wyjaśnione dokładniej jak jej używać
komentarz 26 stycznia 2016 przez Comandeer Guru (602,340 p.)
Wcale to nie jest fontello, tylko icomoon. Fontello IMO jest o wiele mniej popularne.
komentarz 28 stycznia 2016 przez Gattling Użytkownik (850 p.)
W takim przypadku podświetlenie to tylko kwestia dodania

:hover {color:purple;}
0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2016 przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
to było wyjasniane w jakims poradniuku Pana Mirosława chyba sam poszukasz

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 142 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2016 w HTML i CSS przez Sebastian Szyja Bywalec (2,810 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 400 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2016 w HTML i CSS przez niezalogowany
+2 głosów
2 odpowiedzi 314 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2021 w HTML i CSS przez kajman_Rrzeczny Użytkownik (960 p.)

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,844 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...