• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: rubiikk

16
odpowiedzi
0
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 13 listopada 2017
Spróbuj dodać do .main: margin-left: auto; margin-right: auto;  
0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2017
Widzę, że powstał już podobny temat, ale ja chciałbym Was zapytać się, jakie książki polecacie do na
0 głosów
odpowiedź 28 września 2016
Dlaczego w tym kodzie: unsigned int id = 10; // powiedzmy, że to jest id szukanego pacjenta for( s
0 głosów
odpowiedź 27 września 2016
Hmm... a ktoś mógłby jeszcze podpowiedzieć, jak wyszukać na przykład ID z danych w wektorze?
0 głosów
odpowiedź 26 września 2016
Cześć, słuchajcie, a mam jeszcze takie pytanie. W jaki sposób najprościej posortować vektory po konk
0 głosów
odpowiedź 24 września 2016
Czyli reasumując. Najłatwiej edytować tak, jak element tablicy: patients[3].surname = 10; ale tut
0 głosów
odpowiedź 13 września 2016
Cześć, witajcie ponownie. Odświeżam trochę ten temat i proszę wszystkich o jakieś rady. Poprawiłem t
0 głosów
odpowiedź 7 września 2016
Hmm... według kodu, który mam, to unsigned char powinien przechowywać wiek i wybrałem tą zmienną ze
0 głosów
odpowiedź 1 września 2016
Mam pytanie. Jak dane wczytane z pliku tekstowego przekazać do vectora?
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2016
Ktoś coś pomoże pomóc?
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2016
Skanowanie malwarem nie przyniosło żadnych pozytywnych efektów - fakt, usunąłem kilka wirusów, ale n
0 głosów
odpowiedź 5 marca 2016
Jeżeli chodzi o raporty, to na pewno chciałbym zrobić zwykły raport prezentujący aktualnych pracowni
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2015
Nikt nic nie wie na ten temat?
1 głos
odpowiedź 1 maja 2015
Jak ustawić, aby ten pasek dostosowywał się do rozdzielczości? Musiałbym skorzystać z frameworka Boo
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Co z bardziej zaawansowanymi programiami? To, co tutaj podajciecie, to oczywista oczywistość, czyli
1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Wy tak wszyscy mówicie, że debian, czy slax może być na początek za trudny i lepiej zainstalować sob

93,742 zapytań

142,680 odpowiedzi

323,299 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

...