• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: rafal.budzis

602
odpowiedzi
162
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 20 lutego 2022
Mapy klucz wartość plus rozdzielenie logiki od szablonu to to co potrzebujesz ;)  Zacznijmy od
3 głosów
odpowiedź 18 lutego 2022
Dotychczas o technologii decydowałem dwa razy. Pierwszym razem wybór padł na create react app z TS
1 głos
odpowiedź 18 lutego 2022
Zaznaczę że nie znam ani nest ani sequelize. Jednak z tego co poczytałem to sequelize to O
2 głosów
odpowiedź 16 lutego 2022
Wyrażenia regularne :)  /(\w+)\s+(AND|OR|NOT)\s+=\s+'([^']*)'/g Tu możesz się nim pobawić ht
0 głosów
odpowiedź 15 lutego 2022
Jeśli chcesz pracować jako frontend to szkoda czasu na uczenie się jakoś mocno backendu. W mojej opi
0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2022
To normalne. Mikrofony dzielimy na dynamiczne i pojemnościowe. Każdy mikrofon ma tak zwany szum włas
2 głosów
odpowiedź 11 lutego 2022
Wyrażenie godzina > 7 <18 nie jest poprawne W jednym warunku możesz porównac zmienną tylko z j
1 głos
odpowiedź 11 lutego 2022
Zrezygnuj z float i poczytaj o position. Tobie się przyda position: absolute; oraz position: relativ
1 głos
odpowiedź 6 lutego 2022
Blokada wynika z tego że nie wiadomo czy masz prawo wykorzystywać grafiki z innej domeny. Gdy wrzuci
4 głosów
odpowiedź 4 lutego 2022
Oczywiście że wpłynie ! I to na pewno pozytywnie ;) Jeśli napiszesz coś swojego pewnie nie napisze
3 głosów
odpowiedź 1 lutego 2022
Musisz sobie zadać pytanie co robił HOC. A HOC tworzy często nowy komponent i przekazuje zmodyfikowa
0 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2022
Najpierw musisz sprawdzić issset($_GET['bk']) a dopiero potem przypisywać do zmiennej ;)  Może
2 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2021
Hej, ambicje spore ale z racji małego doświadczenia w branży nie widzisz wielu problemów o których C
1 głos
odpowiedź 20 listopada 2021
Nie rób tego w taki sposób ten fragment :  const index = this.state.people.findIndex((e
4 głosów
odpowiedź 10 października 2021
Rożnica jest tak że w przypadku fun={()=>this.myFunction()} przy każdym renderze tworzysz nową fu
0 głosów
odpowiedź 9 września 2021
Zobaczyłem przykładowy e-mail i wygląda ciekawie. Jednak zagadka mnie zirytowała. Trudno mi było się
1 głos
odpowiedź 19 sierpnia 2021
Firma w której pracuje ostatnio ruszyła z swoim :) Może akurat się spodoba :)  https://rst.sof
1 głos
odpowiedź 6 sierpnia 2021
Taka sama jak miedzy em a rem. Jedna jednostka jest globalna druga relatywna :)
0 głosów
odpowiedź 17 lipca 2021
Gdy 11 lat temu modyfikowałem grę Gothic budowanie modyfikacji zajmowało na moim sprzęcie 40 minut.
3 głosów
odpowiedź 8 lipca 2021
Nie starałbym się sklejać wszystkiego w trakcie. Ja bym zrobił w pętli while pobieranie 3 ostatnich

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,617 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...