• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: radek024

812
odpowiedzi
98
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 1 lipca 2023
Studiowałem rok na politechnice lubelskiej (elektrotechnikę), a później wróciłem na tory informatycz
0 głosów
odpowiedź 24 lutego 2023
Zakładam, że rzecz dotyczy Wordpressa. Jeżeli chcesz edytować to, co pojawia się w szablonie strony,
2 głosów
odpowiedź 24 lutego 2023
To w sumie bardzo dobre pytanie na rozmowie o pracę. Zerknij zarówno na pierwszy, jak i na drugi kod
1 głos
odpowiedź 23 lutego 2023
Hej, sprawdź dokładnie kod HTML. Czy na pewno lista znaczniki w liście są napisane prawidłowo?...
1 głos
odpowiedź 14 lutego 2023
Spróbuj zakomentować poszczególne części strony i zobacz, jak zachowuje się portal. Mnie w ten sposó
2 głosów
odpowiedź 8 lutego 2023
Warto sprawdzić jakie pliki są ładowane przy wczytywaniu strony. Najłatwiej możesz to zrobić otwiera
0 głosów
odpowiedź 8 lutego 2023
Hej, utworzyłem snippet na codepenie z Twoim problemem. Zakładam, że kod który napisałeś ma za zada
1 głos
odpowiedź 30 listopada 2022
Czy obrazek ma prawidłowe rozszerzenie? Sprawdź także literówki - nazwa klasy, elementu, podłączen
0 głosów
odpowiedź 28 listopada 2022
A czy znajomi mogą dodać Ciebie? Próbowałeś czyścić pamięć aplikacji?  Pozdro dla andrewgold27
1 głos
odpowiedź 7 listopada 2022
No to namieszałeś (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Po pierwsze, kopie zapasowe. Elementor jest ciężki w odratowaniu.
1 głos
odpowiedź 20 października 2022
Idąc za wikipedią: Algorytm – skończony ciąg jasno zdefiniowanych czynności koniecznych do wy
0 głosów
odpowiedź 16 października 2022
Nie masz kopii zapasowej? To teraz już wiesz że warto mieć :) Zauważ, że ikony rozszerzeń są. P
0 głosów
odpowiedź 12 października 2022
Możesz poczytać o localStorage: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/API/Window/localStorage
1 głos
odpowiedź 10 października 2022
Dla jakiegokolwiek kursu, który porusza konkretny aspekt oprogramowania — tak, należy znać podstawy.
3 głosów
odpowiedź 8 października 2022
Na jakiej zasadzie potrzebujesz oddzielnej tabeli dla każdego użytkownika? Miej na uwadze skalowanie
1 głos
odpowiedź 28 września 2022
Wygodnie byłoby to obsłużyć przez scrapy, które rzuca dane dalej, a całość za niemal free na mi
3 głosów
odpowiedź 25 września 2022
$("button[data-theme]").click(function(){ $("head link#theme").attr("href", $(this).data("t...
0 głosów
odpowiedź 3 września 2022
Pierwsze co może być zastanawiające to zapis ...numbers Ano takie coś jest określone jako spread
2 głosów
odpowiedź 30 lipca 2022
O mnie to już się zapomina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbowałeś np.: walidować stronę przez walidator w3? Jest to
1 głos
odpowiedź 14 czerwca 2022
Na podstawie forum weebly (https://community.weebly.com/t5/Domains/Moving-from-Wordpress-to-Weebly/t...

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...