• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: profesorek96

969
odpowiedzi
135
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2018
Ja czytąłem 2 książki Kevina Mitnicka. Mogę serdecznie polecić sztukę podstępu, niewidzialny w sieci
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2018
Wiesz jeśli umiesz sfml i cpp to czemu nie, będzie to mega rozwijajace i nie proste polecam zaintere
1 głos
odpowiedź 13 listopada 2018
Może napisz coś więcej a nie tylko hasła reklamowe czy tytuł jakiejś pracy. Określ co chcesz uzyskać
0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2018
Jeśli chciałbyś by było to wydajne i byś się nie napracował to polecam skorzystać z gotowego silnika
0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2018
Moim zdaniem bardzo ciekawy język o troszkę innym podejściu do kodzenia. Warto zerknąć tutaj: https
0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2018
Myślę że to żart i próba zwrócenia uwagi szczególnie ludzi którzy dobrze znają C++.
1 głos
odpowiedź 12 listopada 2018
Jest to grafika 3d, polecam zaznajomić się z programem 3d Max. Jeśli wolisz darmowe programy to Blen
1 głos
odpowiedź 9 listopada 2018
Ja proponuję ci zarejestrowanie się w serwisie pl.spoj.com i robić tam zadania. Najpierw z kategorii
2 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018
Po pierwsze polecam najpier zaznajomić się z tym filmem: https://www.youtube.com/watch?v=ywWBy6J5gz
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018
Bez biblioteki openCV która zostałą specjalnie zaprojektowana do rozoznawania obrazów będzie ci bard
1 głos
odpowiedź 8 listopada 2018
Nie dokońca rozumiesz ide konwertera. Diody nie mają z tym nic wspólnego. Do każdej diody led dajesz
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018
Ja polecam ci OLX, Gumtry, pracuj.pl . 4programers.net . Ja na twoim miejscu również napisał bym pos
1 głos
odpowiedź 7 listopada 2018
Zależy ile umiesz. Ogólnie konwencja jest taka. Jesteś studentem infy lub pokrewnej chcesz iść na st
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2018
Możesz wykorzystać gotowa kontrolkę. Lub sam narysować tabelkę np w picturebox i obsłużyć kliknięcia
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2018
Wiesz ja bym takak C++ nie skreślał bo jeszcze długo będzie się pisało w C++. Wiesz jeśli interesuje
1 głos
odpowiedź 5 listopada 2018
Mirosław zelent nie programuje w Qt anie w WinApi tylko w Borland Builder 6.
1 głos
odpowiedź 4 listopada 2018
Takie generatory są niezgodne z prawem. Jest to zwyczajne oszustwo. Po za tym wątpię w skuteczność t
0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2018
Podeślij na priv tresc.
2 głosów
odpowiedź 2 listopada 2018
Jasne że matma i angielski wystarcza, np na AGH matma, fizyka sa wymienne jak aplikujesz na infe plu
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2018
Proponuje zapoznać się z tą biblioteką:

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...