• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: pionas0407

35
odpowiedzi
8
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 26 listopada 2021
Polecam techniki pamięciowe do takich dużych projektów jak nauka algorytmów do układania, plus prakt
0 głosów
odpowiedź 25 listopada 2021
https://cpp0x.pl/dokumentacja/standard-C/char/359
1 głos
odpowiedź 13 listopada 2021
Miałem podobny problem. Mi pomogło przejrzenie tutoriali na YT pokazujących jak takie kalendarze się
2 głosów
odpowiedź 13 listopada 2021
Według mnie kurs w Twoim przypadku to zły pomysł. Znajdź sobie trenera/mentora, który przeprowadzi C
1 głos
odpowiedź 13 listopada 2021
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie tablic albo (bardziej zalecane) wykorzystan
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2021
Brakuje mi walidacji w polach, można sobie wpisać np. "abcdasdfawerwafsad" lub coś innego
0 głosów
odpowiedź 11 października 2021
Są na to różne sposoby i każdy problem można rozwiązać na milion sposobów. Z twojego opisu nie wynik
0 głosów
odpowiedź 8 października 2021
Can you explain what you want to do? The first error is that there is no constant for the size of t...
0 głosów
odpowiedź 6 października 2021
Problem polega na tym, że nie uwzględniłeś n podawanego na początku programu. Podając np. 7 na poc
1 głos
odpowiedź 6 października 2021
Problemem jest Twoja interpretacja zadania. Autorowi chodziło o znalezienie liczby naturalnej, któr
0 głosów
odpowiedź 6 października 2021
Zwróć uwagę na to, w jaki sposób tworzy się instrukcje warunkowe IF. Moja podpowiedź na pewno napro
2 głosów
odpowiedź 5 października 2021
wydaje mi się, że to może być przydatne: https://www.geeksforgeeks.org/check-if-value-exists-in-lev
0 głosów
odpowiedź 18 marca 2020
Hej, podsyłam moją propozycję na rozwiązanie tego problemu: Czym warto się kierować podczas nauki p
0 głosów
odpowiedź 18 marca 2020
Zawsze Możesz zrobić tablicę tabli i to z niej wylosować upragnioną tablicę :D Jeżeli takie rozwią
0 głosów
odpowiedź 18 marca 2020
pierwsze co mi się rzuca w oczy to brak "return" w metodzie typu string ;)
1 głos
odpowiedź 18 marca 2020
Hej, to może Ci pomóc: https://en.wikipedia.org/wiki/Box%E2%80%93Muller_transform  Jest w
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2020
Nigdy nie pisałem tego typu gier komputerowych, ale możemy się nad tym problemem zastanowić. Ja spr
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2020
Hej, pierwsz sprawa: Nie powinno się inicjalizować zmiennych tego samego typu, z tą samą nazwą, mój
-1 głosów
odpowiedź 30 marca 2019
Pierwszy tytuł odradzam bo jest to c++11 a jest już c++17.
2 głosów
odpowiedź 30 marca 2019
Ogólnie strona prezentuje się świetnie. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to zakładka Baza film

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...