• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: pietia213

114
odpowiedzi
6
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2017
Najprościej według mnie robisz sobie div i nadajesz mu parametry w CSS po czym umieszczasz w nim fra
2 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2017
Nie musiał by być wystarczy, że masz odpowiednie złącza w laptopie tj: monitor HDMI a klawiatura i m
0 głosów
Zapytaj admina jednej z TV jak pomoże to OK a jak nie to wina Twojego sprzętu.
-3 głosów
Z tego co mi wiadomo, raczej mam rację to im więcej tym lepiej nie ma max... hmmmm
0 głosów
odpowiedź 14 stycznia 2017
Nasz wódz Mirosław Zelent poleca ciemne tło np. w Notepad++. Cóż mogę dodać od siebie? Aby się dobrz
0 głosów
odpowiedź 14 stycznia 2017
  Skromnie, bo skromnie ale się podpinam ;)
0 głosów
odpowiedź 15 września 2016
Cześć może być to wina baterii, odczep ją i pracuj na samym zasilaczu. Jeśli bateria jest zużyta, mi
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016
Pomimo tego, że jest to strona wizytówka to przydał by się formularz kontaktowy w sekcji kontakt. Co
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016
Cześć może ten filmik Ci pomoże: https://www.youtube.com/watch?v=3bCLZuPsVPo
0 głosów
odpowiedź 18 sierpnia 2016
to macie źle skonfigurowane programy pocztowe w systemach.
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016
Cześć mam taką sugestię, bo na niektórych zakładkach tak masz.
1 głos
odpowiedź 1 sierpnia 2016
Co do darmowego hostingu to OVH daje na start 10 MB po zakupie domeny. W niektórych przypadkach zdaj
0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2016
Do gier to Sony, z tego co wiem HTC obsługuje Windows więc skoro ma być android to już Ci odpada. So
1 głos
odpowiedź 21 lipca 2016
Jakie miałeś niedobre wspomnienia z Orange? Polecam UPC! Mają szybko, sprawnie, bez problemowo z moc
0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2016
Ważne jest jeszcze to aby favicona miała odpowiedni wymiar dla pliku z rozszerzeniem .ico był to wym
0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2016
Bardzo radosny, choć aktor chyba troszkę pod koniec popatrzył w kamerę, ale poza tym daje do myśleni
0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2016
Temat znany będę prekursorem bo lubię poezję śpiewaną, natomiast prekursorem bo jeszcze nie wyczytał
1 głos
odpowiedź 21 lipca 2016
Co tu dużo mówić, dasz radę! Powodzenia.
0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2016
Mnie się ta strona bardzo podoba, więcej zawartości od siebie dodaj, treści, opisów dla czego akurat
0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2016
Powiem tak za słowami wieszcza, są rzeczy, które w życiu warto natomiast nie zawsze to co warto się

92,843 zapytań

141,782 odpowiedzi

320,858 komentarzy

62,174 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...