• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: pietia213

114
odpowiedzi
6
najlepszych odpowiedzi
-3 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2018
Nie wiem jak to wygląda w C#. Natomiast w HTML można dodać atrybut w kotwicy: <a href="strona" ta
-2 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2018
Od strony wizualnej to kolory jakieś martwe w sensie wyblakłe. Dodał bym dla dynamiki i radości oka
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2018
Skoro poddałeś temat, to napiszę co wiem, autopsja podpowiada abyś nauczył się C#, dzięki niemu będz
1 głos
odpowiedź 14 lipca 2018
Bardzo fajna aplikacja, przyda się na pewno osobą, które zbierają statystyki ze swoich podróży. Bard
-1 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2018
Jeśli podołasz jedź z 2 ma na raz. Bo możesz osiągnąć wiele sukcesów w obu dziedzinach, lub po pewny
-1 głosów
odpowiedź 20 czerwca 2018
Ja bym archaiczne bo archaiczne <center>tekst</center> dał.
0 głosów
odpowiedź 19 czerwca 2018
Wybacz ale jak zemulowałeś androida? Czy karty sim też czyta? Wybacz bo nie na temat...
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2018
Wybacz trochę na łatwiznę idę ale spróbuj tych metod: https://www.asus.com/pl/support/FAQ/1015073/ J
0 głosów
odpowiedź 12 maja 2018
Zauważyłem, że to bajka takie wielkie liczby, bo sprawdzałem np.500 000 i często wychodziło po 120 s
0 głosów
odpowiedź 11 maja 2018
Bądź pozdrowiony, nie epatuj tak tym piekłem. Wszak jeszcze żyjemy.  Polecam te dwa filmiki jak
0 głosów
odpowiedź 11 maja 2018
Powtórz procedurę instalacji WordPress. Skoro raz dałeś radę to teraz powinno Ci to zająć tzw. 4 min
0 głosów
odpowiedź 9 maja 2018
Spróbuj bez hasła, może brzmi banalnie ale skoro fabryczne ustawienia, o których pierwsze słyszę. Ja
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2018
Zrób sobie bootowalnego pendriva i po tym resecie odpal instalkę, po czym powinien Ci przy pierwszym
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2018
W ustawieniach przeglądarki internetowej poszukaj. Jaki to system masz?
1 głos
odpowiedź 8 maja 2018
W internecie masz mnóstwo szablonów, takowych galerii. Jeśli chcesz to zrobisz sam. Powodzenia!
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2018
W 3 punkcie masz takie zadanko. Spróbuj po prostu zrobić zgodnie z sekwencją jaką podaje Tomasz. Daj
1 głos
odpowiedź 29 kwietnia 2018
Z tego co wyczuwam to chcesz zrobić duplikat strony. Sprawdź sobie czy w tym duplikacie jest CSS pod
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2018
Z tego co pamiętam to producent Twej karty graficznej ma na stronie autodetekt albo programik z opcj
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2018
Wykrywa Ci w biosie dysk? Może to on jest winowajcą?
1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2018
Dwie opcje, sprawdź w trybie inkognito, albo przeglądanie prywatne. Dwa wyczyść dane przeglądarki. P

92,843 zapytań

141,782 odpowiedzi

320,858 komentarzy

62,174 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...