• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: pietia213

114
odpowiedzi
6
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 22 kwietnia 2015
Cała saga "Blade" jedno lepsze od drugiego a trzecie to majstersztyk. Poza tym polecam "Jestem 
1 głos
odpowiedź 22 kwietnia 2015
Zapraszam na stronę: dla wszystkich, którzy w temacie napiszą do mnie: forum.MirosławZelent udzielam
-2 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2015
Jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowizny to inny interfejs użytkowania. Zupełnie inny sposób wyłąc
0 głosów
Cześć, moim skromnym jak mnich zdaniem nauka C++ to baza dla nauki języka programowania, gdyż aby si
0 głosów
Świetny temat, bo jeśli chodzi o mnie to słabo ostatnio w tym temacie z radością zapoznam się z film
-1 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015
Ja mam AVG free edycje i wystarcza mi w zupełności. Mam poprostu do niego zaufanie.
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015
Na pewno trzeba mieć mocne nerwy, jak robisz we freelancingu to ciężko się przestawić. Poza Tym trzy
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Krótka piłka, o ile ten znacznikowy język można nazwać programowania to na 100% był to HTML, podoba
1 głos
Właśnie oglądam Twój tutorial, świetny jest, proszę jeszcze o umieszczenie tutoriala jak wystylizowa
0 głosów
Jestem zdania jak większość powyżej, jak mała i ciężka w funkcjonalności struktura androida mogła by
1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2015
Mam chrapkę na 2 JavaScript Przewodnik Programisty Oraz Cisza w Sieci. Proponuję 50 zł za obie
0 głosów
Jak dobrze posukasz to: http://olx.pl.
1 głos
Za pewne jest introwertykiem, śpiącym w skarpetkach oraz pijącym kawę rozpuszczalną albo fusiastą tz

92,843 zapytań

141,782 odpowiedzi

320,858 komentarzy

62,174 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...