• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: pietia213

114
odpowiedzi
6
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 18 sierpnia 2023
cześć wybacz, że na łatwiznę linkiem Ci podbiję, a nie opiszę, bowiem po co redundancja. I pytanie c
1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2023
Cześć, osobiście okroił bym jakiś szablon. Okroił w sensie zostawił tylko to co potrzebne, na rynku
-1 głosów
odpowiedź 15 stycznia 2021
Oczywiście należy prawidłowo ustalić parametry dla odpowiednich sekcji. W razie problemów proszę o k
0 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2020
Jak już było napisane, dyski SSD są flash`owe i nie słychać jak pracują to raz, w zależności od syst
0 głosów
odpowiedź 11 października 2019
Cześć, przykre, bo w gry nie gram, ale gratuluję takiej wielkiej inicjatywy. Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 11 października 2019
Cześć, statystyki mówią same za siebie, mianowicie Python, powodzenia i bądź wykonawcą czegoś wielki
0 głosów
odpowiedź 11 października 2019
Cześć, jako, że potrzeba matką wynalazku to zachęcam od oficjalnego kanału na ytb od Google, kilka r
0 głosów
odpowiedź 10 października 2019
Cześć, weź "Skrzynkę" z wersji 1 do wersji 2 i będziesz miała jak ta lala. W sensie parame
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2019
Cześć, zrób tak wpisz w tablecie w polu wyszukiwania 192.168.0.1 zaloguj się do panelu admina, z reg
-2 głosów
odpowiedź 31 lipca 2019
Dorwałem opcję w, której da się wywołać oddzielny plik w tym przypadku mail.php, w formularzu kontak
2 głosów
odpowiedź 30 lipca 2019
Osobiście robię subdomene, w niej umieszczam pliki i się chwałę, że działają.
1 głos
odpowiedź 29 lipca 2019
Kochani znalazłem winowajcę, był to plik z informacjami zwany .htaccess:   <IfModule mod_e
0 głosów
odpowiedź 18 lipca 2019
Cześć, usunąłem z Twojego pliku pierwsze 2 linijki i ostatnią, taki wynik otrzymałem: https://d
0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2019
Dla tego warto odpalać strony z trybu prywatnego. Jest zabawa, bo ciągle trzeba się logować, ale tak
1 głos
odpowiedź 17 czerwca 2019
Dodałem drugi .htaccess to main folderu Czyli do folderu public? Jeśli nie to spróbuj do niego pr
2 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2019
Cześć, wszystko co ma za zadanie przyczynić się do rozwoju forum.pasja-informatyki.pl, jest a nawet
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2019
Jedyna co mi przychodzi do głowy to może wyczyść historię przeglądarki. Dla pewności też cookies. Da
2 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2019
Moim zdaniem tak powinno Ci zadziałać. Nawet lepiej bo od razu zwracasz uwagę na https na każdej pod
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2019
Może być tak, że Google jeszcze nie zindeksowało strony z nowymi parametrami .htaccess. Lub masz w t
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2019
Z tego co słyszałem to do Spotify można na allegro kupić konto premium na miecha a czasem i dwa. Poz

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...