• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: manjaro

405
odpowiedzi
43
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 13 grudnia 2017
2. Wyjaśnij dokładnie w czym problem bo nic to mi nie mówi co napisałeś. Jakie pliki do jakiego kata
1 głos
odpowiedź 12 grudnia 2017
Rzuć to w diabły po co się męczyć jak Ci to nie idzie. Naucz się kłaść płytki czy coś. Jak będziesz
1 głos
odpowiedź 12 grudnia 2017
Ja tak robię public function show($id) { $item = Item::where('id', '=', $id)->first();
1 głos
odpowiedź 8 grudnia 2017
W pliku config/database.php w sekcji    'mysql' => [ powinno być tak 'charset'
0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2017
Nie wiem o co Tobie chodzi. Czy o rozwiązanie zagadki czy o podjęcie decyzji czy warto studiować.
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2017
Windows za  25 zł jest nielegalny. Kradziony albo z odzysku z jakiegoś utylizowanego laptopa....
2 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2017
A widziałeś żeby Elliot w "Mr Robot" używał Windowsa?
-2 głosów
odpowiedź 27 listopada 2017
Najłatwiejsza droga to moim zdaniem użycie Laravela. Sam tak zaczynałem i zrobienie prostego magazyn
3 głosów
odpowiedź 16 listopada 2017
Gimp
0 głosów
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2017
Grub jest częścią instalacji systemu, pod koniec instalacji instalator zapyta Cie o to. Instalujesz
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2017
Absolutnie NIE
1 głos
odpowiedź 4 listopada 2017
Na tym forum dostaniesz jedną odpowiedź że Laravel jest be. Bo jest tu akurat grupa ludzi którzy pra
0 głosów
odpowiedź 4 listopada 2017
Opiszę zalety obu systemów. Każdy sobie może wybrać zalety którego systemu są dla niego ważniejsze.
0 głosów
odpowiedź 2 listopada 2017
Może napisz dokładnie słowo w słowo co masz zrobić bo za kij nie wiem o jakim listingu piszesz... C
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2017
SPOJ
2 głosów
odpowiedź 29 października 2017
Jak ma nie być popularna jak pojawia się na 1 pozycji w wyszukiwarce...
6 głosów
odpowiedź 29 października 2017
Hackowania się nie uczy. To jest po prostu efekt uboczny bycia specjalistą od sieci, systemów operac
0 głosów
odpowiedź 28 października 2017
Manjaro jest bardzo dobrą dystrybucją. Bije na głowę takie Ubuntu. Z takim sprzętem nie pchaj się n
0 głosów
odpowiedź 27 października 2017
Źle zrobiony pendrive 100% pewności da nagranie pendrive unixowym programem dd Ale jest też w

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...