• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: krecik1334

603
odpowiedzi
50
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 9 lipca 2015
Na początek przede wszystkim dokumentacja php.net, jest dość prosta, osobiście robiłem już wiele rze
0 głosów
odpowiedź 9 lipca 2015
Tylko Crucial Ballistix Sport 1600MHz CL9  - najlepszy stosunek wydajność/cena.
1 głos
odpowiedź 8 lipca 2015
Jeśli wszystkie zabezpieczenia będzie tak łatwo złamać, to równie dobrze możnaby było zadać pytanie:
0 głosów
odpowiedź 8 lipca 2015
Na PW, UW, PWr, UWr jest dobra informatyka. Tyle wiem, reszty nie znam. UW na MIM'ie idzie mocno pod...
0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2015
Błąd naprawiony. W opcjach hostingera jest już od niedawna dostępny PHP 5.5, który obsługuje tę funk
2 głosów
odpowiedź 7 lipca 2015
Do tego potrzeba JS. Film autorstwa naszego człowieka z forum: https://www.youtube.com/watch?v=5-BuP
0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2015
Szukaj błędów w wskaźnikach, pewnie gdzieś brakuje delete.
2 głosów
odpowiedź 7 lipca 2015
Powodem może być też brak mysqli->set_charset();
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2015
Miałem tak raz na świeżo zainstalowanej Windzie 7. Popróbuj instalacji i linkowania kompilatorów z i
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2015
Chyba musisz nauczyć się Swinga.
1 głos
odpowiedź 4 lipca 2015
Internet LTE nie nadaje się do gier. Będziesz miał dużo pingu i będzie kiepsko. Internet do gier tyl
0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2015
Jak znasz C++, łapnij trochę PHP i MySQL'a i napisz prosty CMS dodawania kodu w PHP'ie. Oszczędzisz
0 głosów
odpowiedź 3 lipca 2015
Najwazniejsze żebyś trochę znał Jave/C++ i ogólnie żebyś umiał programować. Potem można uczyć się z
2 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2015
Skoro dopiero zaczynasz i masz coś na szybko zrobić, można by było poszukać gotowców do tworzenia fo
2 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2015
1) Über das Projekt ... 3) Unser Angebot ... 11) Willkommen! 12) Handynumme
2 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2015
Bardzo prawdopodobne że Code::Block tworzący plik cpp w projekcie automatycznie zapisuje (nie z
0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2015
Nie polecam usuwać windowsa. Jeśli masz stary BIOS (Legacy) to nie powinno być problemów z instalacj
0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015
Nie opłaca się zaczynać od OpenGL. Najpierw trzeba opanować część logiczną gry, dopiero potem zająć
0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015
Biblioteka SFML to taki Blender, od wszystkiego. W SFML implementuje się OpenGL do obsługi szczególn
0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015
Miło, że coś takiego działa z inicjatywy forumowiczów. Niestety Windows Phone nie mam i narazie nie

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...