• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: katolik6

104
odpowiedzi
8
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 22 lipca 2015
wiesz, co? nie polecam szukać w necie, robiłem to dwa tygodnie, po czym pewnego dnia wyszedłem na mi
0 głosów
odpowiedź 20 lipca 2015
eee.. chyba jakoś tak, o ile dobrze rozumiem: #include <iostream> string input; double liczb
0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2015
XD ,,lubie klikać'' jak mnie to rozwaliło... 
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2015
Eragon Zwiadowcy Stalker
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2015
dodaj jeszcze jeden.
0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015
Nie da się. Można co najwyżej to utrudnić, albonie wrzucać, bo jak nie pobierzesz, to nie wyświetlis
1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2015
1) To na bank problem z powłoką, jednak nie wiem jak go naprawić. 2)Sprubuj wyłączyć antywirus, jak
0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2015
:D wiedziałem, że ktoś będzie tego szukał: https://forum.pasja-informatyki.pl/29537/cpp-builder-funk
0 głosów
odpowiedź 16 czerwca 2015
dziwny ten kod, dwa takie same const inty, bez sensu, nie rozumiem tego, żeczywiście, pierwszy if wy
0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2015
Nie ma co podchodzić do szukania, gdy jest się wkurzonym. Ja robię wtedy cokolwiek, chociażby piję.
1 głos
odpowiedź 14 czerwca 2015
wszystko nad czym trzeba się pozastanawiać, im bardziej, tym lepiej np. programowanie, szachy-jak na
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015
hmm... podpowiem: każdy string to tablica charów, zapoznaj się z ASCII, char ma zakres 0-255, na któ
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015
Memo->Lines->Strings[nr.wiersza][nr. litery(nie wymagane)] to tablica typu AnsiString, a poni...
0 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2015
Zignoruj to, odpowiadam sobie, żeby pytanie nie raziło czerwonym kolorem.
0 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2015
Tia, mnie też często korci, żeby się wtrącić (To, co mówisz nie ma sensu, przecież...), choć wiem, ż
0 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2015
Zgadzam się, że jest to spam, nawet ankiety nie zrobiłeś :/, ale niech Ci będzie lubię, bo opisuje o
0 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2015
save project as i tak, po kompilacji dostaniesz w wybranym do zapisu folderze Project1.exe
0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2015
zdaje mi się, czy nadpisujesz, zamiast dopisywać?
3 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2015
"Nasza kadra to najlepsi nauczyciele informatyki w Polsce." PAN MIREK!!! :D
1 głos
odpowiedź 8 czerwca 2015
MUSI być możliwość pobierania ,,zalogowanej'' strony. Nie wiem, jak, ale przecież przeglądarka to te

93,740 zapytań

142,675 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,319 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

...