• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: jankustosz1

319
odpowiedzi
57
najlepszych odpowiedzi
-1 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2020
Na allegro za kilka złotych możesz kupić passy do nordvpn'a na kilka lat. Anonimowość będzie i nie b
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2020
Ale w tym przypadku nie mam wpływu na ilość otrzymanych liczb po przecinku. Wyjaśnij. double ma
1 głos
odpowiedź 15 sierpnia 2020
Wydaje mi się, że nie są to złe sposoby, bo są powszechnie używane i nie ma z nimi problemów. W sens
0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2020
Zobacz zakres jaki może mieć a i b (n i m). 1 <= m <= n <= 1000000000
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2020
Jak piszesz program na komputerze możesz używać czego tylko chcesz, byle dawało dobry wynik. Jednak
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2020
Wejdź w menedżer urządzeń -> karty sieciowe i odinstaluj wszystko co tam masz, następnie zrestart
2 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2020
<picture> <source media="(min-width: 1200px)" srcset="pixel.php?screensize=large">...
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2020
Masz rację porównań będzie więcej niż n, autor był nieprecyzyjny. Miał na myśli złożoność i ona jes
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2020
Na MSI lub Lenova bym nawet nie patrzył i na pewno nie sugerowałbym się samą specyfikacją. Poszukaj
1 głos
odpowiedź 9 sierpnia 2020
Java jest ogromnie popularna i powszechnie używana z kilku powodów. 1) Historycznie była jednym z p
1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2020
Usuń wszystkie dodatki przeglądarki, zainstaluj adblocka i pousuwaj programy, których nie znasz.
1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2020
A nie mógłbyś się z nim zwyczajnie połączyć po tcp? W sensie to że da się połączyć to jeszcze nie zn
0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2020
input ma prop checked któremu możesz ustawić wartość na true. Rzuć kod jaki masz, bo ciężko coś powi
0 głosów
odpowiedź 11 lipca 2020
Moim zdaniem zależy to od wieku. W liceum/technikum/do matury/na olimpiadę informatyczną c++ będzie
1 głos
odpowiedź 11 czerwca 2020
Szczerze wątpię, że cokolwiek miałeś na komputerze, pewnie podczas instalacji jakiegoś programu zain
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2020
To jest powszechne zjawisko. Problem polega na tym, że wifi nadaje na tej samej częstotliwości co bl
0 głosów
odpowiedź 12 maja 2020
Dysk jest podzielony na partycje, czyli takie jakby poddyski, najwidoczniej partycja ma tylko 111GB,...
0 głosów
odpowiedź 11 maja 2020
Jeżeli zaczynasz to na start jest dobra taka biała książka "Zaprzyjaźnij się z algorytmami&quot
0 głosów
odpowiedź 3 maja 2020
Z początku myślałem, że to żart, ale chyba jednak nie jest. Nikt ci kompa nie zrootuje, bo windows
0 głosów
odpowiedź 2 maja 2020
Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. To twoja/twoich rodziców decyzja z czego zrezygnujesz. W prz

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...