• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: furas

437
odpowiedzi
97
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2015
A masz już zrobioną własną funkcję tworzącą okno about ? To teraz trzeba użyć sygnałów i slotów do p
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2015
Przekazujesz do funkcji adres pustej tablicy aby ta funkcja mogła w niej umieścić nazwy znalezionych
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2015
Czy pisząć "wiersz" masz na myśli "linia kodu" ? Nikt nie wie gdzie się znajduj
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2015
Moja rada: wypróbować wszystkie lub dać do naprawienia komuś kto się zna. Na odległość to nic innego
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2015
Niedawno podobne pytanie było na forum - opisałem kilka narzędzi i nie chce mi się tego robić drugi
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2015
Spis wszystkich firm to zdaje sie powinny mieć takie instytucje jak ZUS, Urząd Skarbowy, Urząd Staty
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2015
Zobacz sobie kolejność wykonywanych funkcji w trzecim, czwartym i piątym pytaniu. Tam najpierw spra
1 głos
odpowiedź 6 listopada 2015
Jeśli zrobisz  *x = c;  to oznacza, że przepisałeś `c` do `x` a to oznacza, że przepisał
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2015
Nothing to be done (all items are up-to-date) To nie jest błąd tylko informacja, że od ostatniej
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2015
Co znaczy "nie działa" ? Czym to się objawia ? Nie kompiluje się ? To podaj komunikaty o b
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2015
A sprawdzałeś czy czas ustawiony na tych urządzeniach jest dokładnie taki sam co do sekundy ? Może n
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015
Dodaj wypisywanie zawartości zmiennej `odpowiedz` i `poprawna[i]` aby przekonać się czy zawierają do
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015
Liczba wpisana w pole to tylko tekst zawierający jakieś cyfry. Dodanie napisów "4" + &quo
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015
A czy wypisuje Ci przy tym też wpisany numer ? Char pobiera dowolny pojedyńczy znak - nawet jeśli j
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015
Nie wiem jak to jest w tym czym to robisz ale bywają timery, które wykonują się tylko raz po zadanym
1 głos
odpowiedź 5 listopada 2015
Często robi się pętlę, która chodzi w nieskończoność (zwykle mówi się o niej "main loop" /
3 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015
Sprawdz najpierw czy parsowanie liczby rzeczywistej daje poprawany wynik. Może wpisałeś liczbę z prz
1 głos
odpowiedź 5 listopada 2015
Można to opisać za pomoca trzech punktów 1. Jeśli liczba jest równa zero to koniec zamieniania 2.
2 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015
Jak dodać zdj na stronę żeby po kliknięciu na nie ono powiększyło sie na całą stronę ? Muszę to zro
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015
Foreach wydaje się dobrym pomysłem. W jaki sposób sprawdzałeś elemnety ? Może podasz jednak ten kod.

92,540 zapytań

141,383 odpowiedzi

319,482 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...