• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: dawid6512

58
odpowiedzi
4
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2020
Pytanie czy facebook wgl cos takiego udostepnia, bo po paru zapytaniach w google nic nie wyplulo.
0 głosów
odpowiedź 3 stycznia 2020
prosto takie cos sprawdzic, po prostu wchodza na strone i ja skanują, szukają zdjęcia zdjecia w tres
0 głosów
odpowiedź 3 stycznia 2020
jezeli korzysta z WEP ( w co watpie ) to dasz rade nawet prosta apka ze skelpu play, jezeli korzysta...
0 głosów
odpowiedź 12 grudnia 2019
no zgaduje ze musisz sie zwrocic do jakiegos adwokata. a ceny to roznie - ja slyszalem raz cene 5 t...
0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2019
$dir = '../lab/'.$_SESSION['user']; if(!is_dir($dir)){ mkdir($dir, 0777); } &n...
-1 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2019
To jest forum do zadawania pytań i dzięki odpowiedziom poszerzamy swoją wiedzę.   Tak btw. nie
-1 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2019
Na Maturze Excela prawie nie ma, ogarnij dobrze wybrany język i Accessa/MYSQL
1 głos
odpowiedź 3 grudnia 2019
<?php session_start(); $_SESSION['user'] = 'Root'; echo $_SESSION['user'];   BTW. N...
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2019
no to tak $result = 'SELECT id,login,password FROM users WHERE login = $login'; if(!empty(...
1 głos
odpowiedź 3 grudnia 2019
Takie coś jest bardzo nierozważne i rekomenduje ci nie używac takiego rozwiązania. Zamiast tego imo
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2019
ja bym to zrobil tak  $max1 = 0; $max2 = 0; foreach($tab as $val){ ...
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2019
Nic dziwnego ze nic nie znalazles bo poszukujesz bardzo "customowego" rozwiazania. Watpie ...
-1 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2019
bo nie umiesz angielskiego. a tak serio - nie umiesz czytac? bo funkcja mysqli_fetch_rows() oczekuj...
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2019
np  <?php echo '<table>'; for($i=1;$i<150;$i++){ $j = $i%3; ...
1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2019
Twojej rodzinie się chyba pomieszało... Studia niestacjonarne są raz na 2 tygodnie więc w czym prob
0 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2019
Naucz się jak działa coś takiego jak lista w HTML, bo wsadziles inputa z tekstem do listy  to
1 głos
odpowiedź 11 czerwca 2019
Nie mam jak ocenić tego backendu, bo ciezko cos znalezc na tej stronie, czarna czcionka na ciemnym t
4 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2019
https://stackoverflow.com/questions/540066/calling-a-function-from-a-string-in-c-sharp
-2 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2019
<?php session_start(); if ((!isset($_POST['login'])) || (!isset($_POST['has...
1 głos
odpowiedź 7 czerwca 2019
Nikt nie wytłumaczył po naszemu to ja to zrobię :D Przyjrzyj się funkcji password_verify, w niej ni

92,757 zapytań

141,679 odpowiedzi

320,441 komentarzy

62,101 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...