• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: bartek7910

17
odpowiedzi
2
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2019
Z technicznego punktu widzenia, jeśli jest odbiorca, to i dostawca być musi. Obojętnie czy jest to j
0 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2016
W warunku z pliku login.php brakuje nawiasów Zamiast  if($row['user'] == $user && $r
0 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2016
W warunku sprawdzasz czy sesja ma wartość true, a wcześniej ustawiasz jej wartość 1. Może to jest pr
-1 głosów
odpowiedź 19 listopada 2016
Sprawdź jaką wersje php masz na serwerze. Php 7 zdaje się że nie obsługuje już mysqli_. Proponuję zr
0 głosów
odpowiedź 3 lipca 2016
Możesz użyć ciasteczek z odpowiednią informacją (użytkownik, tekst, data). Sprawdzisz czy użytkownik
-1 głosów
odpowiedź 3 lipca 2016
Witam  Kiedyś miałem podobny przypadek. Problemem była wykładzina od której elektryzowała się
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2016
Jeśli chodzi o tło to zastosuj linear-gradient  Więcej informacji masz tutaj http://
2 głosów
odpowiedź 12 maja 2016
Pierwsza sprawa. Masz źle wykonany pierwszy warunek.  else if(($liczba%3 == 0) && ($l
0 głosów
odpowiedź 12 maja 2016
Możesz stworzyć odpowiednie ciasteczko (poczytaj o cookie), a w nim ustawić datę ostatniego wywołani
1 głos
odpowiedź 6 maja 2016
Usuń w css wysokość diva #menu, a w pliku html dodaj <div style="clear:both;"></div>
2 głosów
odpowiedź 4 maja 2016
Dodaj do formularza input type hidden z przypisaną odpowiednią wartością.
-1 głosów
odpowiedź 3 maja 2016
A dlaczego Lenovo odpada? Miałem już doświadczenie z Acerem i był raczej słabo wykonany. Asus też by
3 głosów
odpowiedź 2 maja 2016
Jak by nie patrzeć to ta strona została stworzona przez pana Mirosława. Mimo że oddał władzę nad for
1 głos
odpowiedź 2 maja 2016
W tym przypadku chyba lepiej by zabrzmiało pytanie "Jakiej technologii użyć do połączenia się z bazą
1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2016
Ciekawe czy ktoś używa może jeszcze starszych wersji Windows. Może warto też je dodać.
1 głos
odpowiedź 14 grudnia 2015
Witam Postanowiłem podzielić się rozwiązaniem jakie zastosowałem. Nie wiem czy w przypadku pakietu
0 głosów
odpowiedź 14 grudnia 2015
Witam. Miałem podobny problem i rozwiązałem go w myślę chyba najprostrzy sposób z pętlą while. &nb

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...