• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: arek01996

118
odpowiedzi
14
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2015
Takie coś najłatwiej napisać jako plik skryptowy w .bat. Można łatwo poleceniem dir otrzymać listę
0 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2015
Kali stoi na backtrack jest nowsze.
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Wybacz ale dajesz kod, który ma blisko 1,5k linii chaotycznego i cięzkiego do czytania kodu, z bardz
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
W broadcast się zamieniało na 0 wszystkie następujące bit adresu IP. Zalezało to dokładnie od maski
-2 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Sposób pierwszy: W ustawieniach domeny podać jako DNS'y Twój adres IP. Oczywiście to czy będzie wid
0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2015
W Windowsie jeśli chcesz zautomatyzować pewne czynności może pomóc WinApi i funkcje typu sendMessage
0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2015
To nie są domeny tylko subdomeny. Pozycjonowanie zależy również od głównej domeny więc to praktyczni
-1 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2015
Używaj tabulatorów bo się poubisz w większym kodzie. Kod do dupy bo nie czytelny, ale nie zniechęcaj
1 głos
odpowiedź 2 sierpnia 2015
Podaj kod. Od czegoś należy zacząć. Chyba że używasz konsoli... Wtedy to poprzednie wyniki są nadpi
0 głosów
odpowiedź 30 lipca 2015
Obiekt sf::RectangleShape player zrób jako wskaźnik.
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2015
Może przechodzi bo używasz delty czasu od poprzedniej pętli? Skonstruuj pętlę stałokrokową.
5 głosów
odpowiedź 24 lipca 2015
"Żeczy"... Chyba przestanę odwiedzać to forum. No ludzie są pewne granice...
0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2015
Jak ja się uczyłem C++ to jak mi nie działał kod przynajmniej jedeń dzień próbowałem dość do tego sa
0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2015
Też miałem kiedyś taki problem. Stwierdziłem, że aby wyczyścic ekran zrobię funkcję w której będzie
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2015
Powiem Ci byłem wczoraj we Wrocławiu, idz na PWr na Informatyka będziesz na Polince jeździ.
1 głos
odpowiedź 11 lipca 2015
Witaj, Dałeś już "najlepsza odpowiedź" ale zapragnąłem dorzucic parę groszy do tematu: Poczytaj mo
6 głosów
odpowiedź 8 lipca 2015
Ja bym rzekł, żeś się Pan najebał.
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015
Chcesz stworzyć plik .exe czy plikiem .exe otworzyć inny plik .exe?
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2015
wyślij chętnie przetestuje. Najlepiej z source codem będzie można szukać luk i je testować :D...

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...