• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: _Pita_

139
odpowiedzi
13
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2020
Znalazłem taką stronę. Nie jest za darmo ale zdecydowanie mieści się w Twoich ramach
1 głos
odpowiedź 1 lipca 2020
Osobiście polecam tę stronę. Dość często ją odświeżają i osobiście nie widziałem żadnych błędów. Ni
-1 głosów
odpowiedź 1 lipca 2020
Myślę, że niepotrzebna Ci do tego żadna biblioteka ;) Stwórz po prostu obiekt Date() i w zależności
-2 głosów
odpowiedź 1 lipca 2020
Dostałeś już kilka odpowiedzi, ale (z całym szacunkiem dla ich autorów) nie uważam aby były to optym
1 głos
odpowiedź 1 lipca 2020
Możesz użyć wspomnianych już procentów lub vh i vw itd. [Tabelka "Relative Lengths"]
-1 głosów
odpowiedź 1 lipca 2020
Niezłe, jednak poprawiłbym kilka rzeczy: W moim odczuciu, po naciśnięciu na strzałkę lub menu, st
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2020
Chodzi Ci o  to? msgBox(tekst) Oczywiście standardowo tekst w cudzysłowie chyba, że chcesz w
1 głos
odpowiedź 1 lipca 2020
Polecam przeczytać ;)
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2020
Jeżeli chodzi Ci o tłumaczenie tekstu w kodzie to istnieje rozszerzenie "Vscode Google Translate". S
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2020
Jesteś pewny, że dokument nie jest tylko do odczytu lub nie ma innych tego typu właściwości? To właś
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020
U mnie wszystko wygląda jak powinno (Na obu tych przeglądarkach identycznie)
1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2020
Jeżeli nie będzie to upubliczniane lub/i skrypty nie będą 1:1 "zerżnięte" z FB to nie powinno być pr
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020
JA korzystam z cba nie jest to może hosting idealny ale jest darmowy i łatwy w obsłudze, co prawda z
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020
Jest bardzo dużo stron do nauki HTML, CSS, JS itd., które mają w nazwie "w3" (Uproszczając
1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2020
Dodaj do tego przycisku taki atrybut: style="background-color: [kolor po angielsku lub zakodowany]...
1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2020
Z tego co widzę tak. Możesz samodzielnie dla pewności sprawdzić w internecie wymagania sprzętowe dla
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020
Na chwilę obecną widzę dwa sposoby, jeden "bardziej profesjonalny", drugi trochę mniej. 1
-1 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020
$( "" ).removeClass( "active" ) Może coś takiego? Tylko pamiętaj aby użyć tego PRZED nadaniem klas
1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2020
Naciśnij "Wyślij ponownie" albo odśwież stronę (F4). Myśle, że powinno pomóc ;)
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020
Pomnień podany przez Ciebie fragment www/subscribe.png na podany przez Ciebie link do obrazka ;)

92,542 zapytań

141,383 odpowiedzi

319,482 komentarzy

61,929 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...