• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Whistleroosh

249
odpowiedzi
143
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 21 marca 2020
Zamień int na long long, bo inaczej wartości wyjdą Ci poza zakres zmiennej
1 głos
odpowiedź 20 marca 2020
Idziesz w dobrą stronę z tym pomysłem, ale trzeba uwzględnić jeszcze jedną rzecz. Może się okazać, ż
0 głosów
odpowiedź 20 marca 2020
Nic dziwnego, że Ci nie wchodzi, bo zauważ, że Twój działa w bardzo słabej złożoności. Gdybyś 20000
0 głosów
odpowiedź 19 marca 2020
To co chciałeś zrobić w linii 35. raczej nie będzie dobrym pomysłem, bo wtedy Twój program działałby
1 głos
odpowiedź 18 marca 2020
W linii 28. dzielisz int przez float, co powoduje, że tracisz informacje o części ułamkowej liczby.
1 głos
odpowiedź 17 marca 2020
Spróbuj tak: for(int i = n-1; i >= 0; i--) { printf("%f ", *(pT+i)); }  
1 głos
odpowiedź 16 marca 2020
W takim zapisie wyrażenie po znaku "=" znajduje się w nawiasie. Czyli to się rozłoży do: a
0 głosów
odpowiedź 15 marca 2020
Masz zły warunek w pętli while. Zobacz, że jeżeli a podane na wejściu będzie równe b, to pętla będzi
1 głos
odpowiedź 15 marca 2020
Jeżeli zmienna o nazwie liczba zawiera numer, którego ostatnią cyfrę chcesz sprawdzić, to wystarczy,
0 głosów
odpowiedź 13 marca 2020
Rozmiar tablicy musi być wartością stałą, która jest znana kompilatorowi. Aby zrobić to w ten sposób
0 głosów
odpowiedź 8 marca 2020
Strasznie dziwne rzeczy robisz w tym kodzie. Miałeś znaleźć liczbę z przedziału <x1, x2>, a sz
2 głosów
odpowiedź 7 marca 2020
W 11. linijce powinno być: int ostatnia = val.length();
0 głosów
odpowiedź 5 marca 2020
Próbujesz to rozwiązać zbyt zachłannym algorytmem. Zawsze próbujesz odjąć największy dostępny nomina
0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2020
Dodaj te dwie linijki i będzie działać: std::ios_base::sync_with_stdio(false); std::cin.tie(NULL);
2 głosów
odpowiedź 15 lutego 2020
Twój pomysł jest z grubsza dobry, ale pomija jeden szczegół. Nie uwzględniasz przypadku, gdy liczba
1 głos
odpowiedź 2 lutego 2020
Może Notpron?
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2019
1) W 22. linii wpisujesz złą wartość do tablicy 2) Nie rozumiem dlaczego w linii 31. wypisujesz &qu
1 głos
odpowiedź 15 października 2019
Jeżeli chcesz dobrze przygotować się do OI to zdecydowanie powinieneś przejrzeć takie strony jak:&nb
0 głosów
odpowiedź 27 września 2019
Nie jestem pewien czy moje rozwiązanie jest poprawne, ale pomyśl co by było gdybyś podszedł do tego
1 głos
odpowiedź 8 września 2019
Ja napisałbym to trochę inaczej: #include <iostream> using namespace std; long long n, m,

93,741 zapytań

142,677 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,325 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

...