• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Szykem2

231
odpowiedzi
55
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 31 października 2015
Wyciągasz w liczniku i mienowniku n w najwyższej występującej potędze późnie tylko zapisujesz co dąż
2 głosów
odpowiedź 31 października 2015
Skoro masz podaną dokładność to bym się za to zabrał tak, że w pętli while(true) lub for bym oblicza
0 głosów
odpowiedź 24 października 2015
Skopiuj cały error log i go wklej oraz kod z pliku pytania.cpp bez tego ani rusz.
0 głosów
odpowiedź 23 października 2015
Czy ma wszystkie pytania zadać w losowej kolejności czy tylko jedno? Jeśli jedno to nie wystarczy p
0 głosów
odpowiedź 19 października 2015
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale może chodzi o pętle? char tab[100][100]; for (int i = 0; i <
0 głosów
odpowiedź 18 października 2015
Pierwsze liniki są ok tylko pod warunkiem, że tak się nazywają te pliki chciaż z treści zadania wnio
2 głosów
odpowiedź 18 października 2015
Tak jak kolega wyżej, lepiej używać funkcji ze standardowych bibliotek ale jeżeli chcesz używać koni
0 głosów
odpowiedź 17 października 2015
Poczytaj: LINK
1 głos
odpowiedź 15 października 2015
Wadług mnie chodzi o to, że kompilator widzi tylko deklaracje funkcji na etapie kompiownia. W pliku
1 głos
odpowiedź 12 października 2015
Domyślam się, że masz problem z zapamiętywaniem znaczenia i kontekstów użycia słów. Poczytaj więc o
0 głosów
odpowiedź 9 października 2015
Po pierwsze treść pytania jest źle sformułowana. Nie można obliczyć wyznacznika macierzy o dowolnym
2 głosów
odpowiedź 8 października 2015
Spróbuję wytłumaczyć metodę. Przyjmijmy, że d-szerokość obrazka. Mamy więc zależność d/32 = n, gdzi
1 głos
odpowiedź 8 października 2015
Z mojego doświadczenia powiem, że każdy plan jaki sobie ustalałem tak po mniej więcej dwuch tygodnia
0 głosów
odpowiedź 8 października 2015
Mogę się mylić ale chyba najpierw powinieneś stworzyć okno do wyświetlania a dopiero potem inicjaliz
1 głos
odpowiedź 8 października 2015
Chodzi o to, że niie masz strażnika nagłówka zabezpieczającego przed wielokrotnym załączaniem jekneg
1 głos
odpowiedź 6 października 2015
Błąd masz dlatego, że używasz operatora ','  if(komenda!="/keylogger", "/flood", "/quit") te
1 głos
odpowiedź 6 października 2015
Zauważ, że tworzysz tablicę niezainicjalizowaną zmienną czyli ma wartość przypakdkową (może być ujem
1 głos
odpowiedź 4 października 2015
“Remember to always be yourself. Unless you suck.” -Joss Whedon
1 głos
odpowiedź 4 października 2015
Jak czytam sobie tego posta to aż sobie wspominam jak to się czekało na DBZ na RTL7 z francuskim dub
2 głosów
odpowiedź 4 października 2015
Z tego co rozumiem typ tej tablicy może być różny w różnych instancjach klasy? Jeśli tak to musisz z

93,741 zapytań

142,677 odpowiedzi

323,296 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

...