• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Szykem2

231
odpowiedzi
55
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 3 października 2015
Kodowanie proces, w którym tranformujesz dane do innego formatu używając schematu dostępnego publicz
0 głosów
odpowiedź 21 września 2015
Jeśli możesz zedytuj post i dla kodu użyj opcji code(ostatnia opcja w panelu pisania/edycji). Proble
-1 głosów
odpowiedź 21 września 2015
String nie jest skomplikowaną strukturą danych i jest przesyłany przez wartość, a że ty nie przesyła
0 głosów
odpowiedź 21 września 2015
Z tego co widzę to nie problem z listą inicjalizacyjną tylko brakiem odpowiedniego konstruktora. w k
1 głos
odpowiedź 16 września 2015
Praktyczne każdy kod iteracyjny da sie zapisać rekurencyjnie np: long long fib_it(int n) {
1 głos
odpowiedź 14 września 2015
LINK Skracając VS używa czegoś takiego jak precompiled headers i zaincludowanie stdafx.h przyspiesz
0 głosów
odpowiedź 14 września 2015
Tak łopatologicznie enum stosuje się gdy chcemy widzieć o co chodzi w programie(żeby nie pogubić się
0 głosów
odpowiedź 13 września 2015
Do kodowania liczb zmiennoprzecinkowych służy standard IEEE 754 zobacz link
2 głosów
odpowiedź 13 września 2015
Na przykład ork monster; umiejetnosci player; //deklaracje if(player.atak > monster.atak)
3 głosów
odpowiedź 13 września 2015
Na początku musisz skupić się na podstawach, czyli programowanie proceduralne i strukturalne. Dobre
1 głos
odpowiedź 13 września 2015
Zdecydowanie musisz zmiejszyć złożoność algorytmu. Obecnie masz n^2, co jest jedną z gorszych złóżon
0 głosów
odpowiedź 13 września 2015
Napewno postępowałeś zgodnie z instrukcją na oficjalnej wiki debiana? link
0 głosów
odpowiedź 11 września 2015
Błąd jest w drugiej pętli for za każdym razem zmieniasz wartość zmiennej m. Musisz zrobić tak najpie
0 głosów
odpowiedź 11 września 2015
Z tego co wiem C++ nie udostępnia standardowej funkcji tworzącej katalokgi więc ofstream ich nie two
2 głosów
odpowiedź 11 września 2015
Spróbuj. Tylko, że otworzy nowe okno konsoli ale innego sposobu nie znam #include <iostrea
0 głosów
odpowiedź 11 września 2015
Po pierwsze zmienna wielkość jest niezainicjalizowana, a że jest zmienną globalną to przypisuje się
0 głosów
odpowiedź 11 września 2015
Witaj na forum :) Kod wygląda w porządku chociaż mam kilka zastrzeżeń. Po pierwsze linika 78 jeżeli
0 głosów
odpowiedź 9 września 2015
Ja korzystam z fedory. Jak dla mnie bardzo fajna dystrybucja oparta na RedHat. Na moim wydziale korz...
0 głosów
odpowiedź 9 września 2015
Jeśli podasz jakiś kod będzie nieco łatwiej. Dodaj kawałek kodu z deklaracją stringa, definicję funk
1 głos
odpowiedź 9 września 2015
wystarczy w google wpisać

93,741 zapytań

142,677 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,325 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

...