• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Rubeus024

13
odpowiedzi
2
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2017
Ja polecam książkę Android Programming: The Big Nerd Ranch Guide (3rd Edition) jeśli angielski nie s
0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2017
Cześć, Nie jestem pewien, ale problem widzę w tej częsci:  for(int i=0; i<books.length; i
0 głosów
odpowiedź 27 października 2016
A spróbuj zmienić nazwę klasy na Main dołączając zadanie do SPOJ'a.
1 głos
odpowiedź 27 października 2016
Spróbuj dodać słowo static do metody wyswietl. Słowo kluczowe static daje nam możliwość korzystania
0 głosów
odpowiedź 26 września 2016
Cześć, Zmienna r jest to zmienna lokalna, która jest wywołana poprzez wartość, a nie poprzez refere
0 głosów
odpowiedź 7 września 2016
Cześć, Przejrzyj tę stronę Opisano w niej plan studiów na wszystkich kierunkach( a jeśli pojawi si
0 głosów
odpowiedź 6 września 2016
Ja podczas nauki korzystam z kilku źródeł: a) Java. Podstawy. Wydanie IX - Autorzy: Cay S. Horstman
0 głosów
odpowiedź 5 września 2016
Cześć, Nie wiem, czy o to ddokładnie Tobie chodziło, ale zauważyłem inny problem. Operator == pracu
1 głos
odpowiedź 21 kwietnia 2016
Cześć, 1)  Co do pętli for in, to tak, przechodzi przez wszystkie kolejne właściwości konkretn
1 głos
odpowiedź 10 marca 2016
Cześć, Może opowiem krótką historię związaną z moim przygotowaniem do matury. Sytuacja była wtedy p
1 głos
odpowiedź 10 marca 2016
Witam wszystkich, mamy dwie informacje. Jedna mówi nam o tym, że jego data urodzin jest iloczynem j
0 głosów
odpowiedź 2 marca 2016
Zobacz, czy o to Tobie chodziło: <script> function ta() { var element = document.getElementB
1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2015
Tutaj znajduję się cała lista pozycji ( w języku polskim i angielskim): A z kanałów na YT polecam

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...