• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: PreZmyK

279
odpowiedzi
24
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 10 maja 2015
Dzięki :) Już rozumiem, można zamknąć. Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2015
Przyłączę się :) A screeny z gier, już powycinane i obrobione poszczególne elementy np. z wiki?
1 głos
odpowiedź 7 maja 2015
Te dwa, które podałeś są najlepsze :) Mam nawet niektóreych backup na dysku jakby Chuck Norris wyją
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015
Bardzo tani i wydajny. Internet, biuro, multimedia. 1500 - cały zestaw(monitor, myszka itp.)
3 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Z tych ocen postów wychodzi jednak, że programiści to jednak nolife'y i nerdy :P
1 głos
odpowiedź 10 kwietnia 2015
Herosy II i III jak u kolegi, założyciela wątku :) Starcraft i Baldur's Gate, Red Alert. Dużo retr
-1 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Zmiennicy - mogę oglądać w nieskończoność i ciągle mnie to bawi :P TWD - Na początku było dobre, te
1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Heroes of Might and Magic 2 i 3, Worms 1 i 2. Age of Empires 1, Starcraft, Diablo,Baldur's Gate, War...
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Ostrzeżenie, że piszemy widomość, przy wyłączeniu/przełączeniu zakładki/przeglądarki. Czasami przez
1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Ja zaczynalem od HTML i Turbo Pascala, którego w ogóle nie rozumiałem i ograniczało się to tylko do
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015
Zrób jak radził Pan Mirek w ostatnim filmie. Skup się na HTML/CSS jeżeli Cię najbardziej to interesu
1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015
UNKNOW, czyli ?? Mają także kanał na YT. Administracja serwera, bezpieczeństwo, MySQL i PHP it. Teor
10 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Nauka Angielskiego z Ronnie: https://www.youtube.com/channel/UC4cmBAit8i_NJZE8qK8sfpA Recenzje, te...

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...