• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Oscar

218
odpowiedzi
56
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 22 marca 2021
Nie wiem,  czy to ciągle obowiązuje w modern C++, ale dawniej tablicę obiektów można utworzyć t
0 głosów
odpowiedź 19 marca 2021
Ja u siebie mam system na SSD (M.2) a dysk HDD jest podzielony na kilka partycji i są one podmontowa
1 głos
odpowiedź 7 marca 2021
Wygląda. że nie kompiluje się po wprowadzeniu zmian. Zapisujesz zmienione pliki? Czy zegarek w kompu
1 głos
odpowiedź 26 lutego 2021
Sprawdź kabelek - istnieją kabelki, które mają tylko linie zasilania i służą do ładowania.
1 głos
odpowiedź 21 lutego 2021
Sam nawet nie sprecyzowałeś co taka funkcja miałaby zwracać. Komunikat wypisuje się za pomocą operat
0 głosów
odpowiedź 21 lutego 2021
Cały czas wpisujesz do tego samego elementu. Użyj pt[i]. Wypisać całej floty w jednym cout też się
1 głos
odpowiedź 20 lutego 2021
Konstruktor klasy Koło ma dwa pierwsze parametry typu string, a podajesz jeden
1 głos
odpowiedź 17 lutego 2021
Jeśli chodzi o U2, to odwrotna operacja tj rozszerzenie liczby bitów w lewo odbywa się w ten sposób
1 głos
odpowiedź 13 lutego 2021
Akurat HTML, JS itp to nie są moją dziedziną, ale kilka razy tworzyłem strony do kontroli różnych "s
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2021
Od ustalenia minimalnych masek dla tych sieci.
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2021
Czegoś brakuje w funkcji main(). Dziwne, bo poprzednią funkcję napisałeś w tym zakresie dobrze....
1 głos
odpowiedź 5 lutego 2021
Dane te typowo trzymane są w katalogu, tj w miejscu gdzie trzymana jest lista plików. Zależy to konk
0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2021
Coś pokręciłeś w opisie - masz dwa razy "koduje znak liczby". Ogólnie kolejne bity części ułamkowej
1 głos
odpowiedź 24 stycznia 2021
1. średnia długość wiersza to długość pliku / liczba wierszy. 3. sleep 1m  
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2021
Jakieś przeźroczyste okienko nałożone na okienko z obrazem z drona. Program pośredniczący w
0 głosów
odpowiedź 20 stycznia 2021
route add -host 192.168.1.1 dev ethn to trzeba wykonać z roota/sudo a ethn - "ten interfejs łącząc
0 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2021
To jest szersze zagadnienie, chodzi o kolejność obliczania argumentów różnych operatorów. Przykładow
2 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2021
Po pierwsze napisy (literały napisowe) piszemy w "". Po drugie - nazwy miesięcy się zwykle nie zmie
1 głos
odpowiedź 15 stycznia 2021
Pętla kręci się dopóki warunek jest spełniony. U ciebie chyba porównanie jest "nie w tą stronę&
0 głosów
odpowiedź 13 stycznia 2021
Nieco namieszałeś. Czy nazwa pliku we i wy mają być takie same? To po co coś dodawać? W programi

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...