• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: MsMaciek123

244
odpowiedzi
33
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 7 lutego 2019
Nie korzystaj z internetu.
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2019
1. Jakość zdjęcia nie jest zbyt zadowalająca. Mało co widać.... 2. Reinstalacja Xamarina może by co
0 głosów
odpowiedź 3 lutego 2019
Kod jest straszny. Nie dało się zrobić osobnych funkcji? Postaraj się ulepszyć ten kod. #include
3 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2019
Zacznijmy od tego że suma liczb musi być gdzieś przechowywana. Zróbmy tak: int suma; Teraz trzeba
1 głos
odpowiedź 26 stycznia 2019
Nie da się odznaczyć boxcollidera. Skrypt masz w obiekcie w którym masz wiele boxcolliderów. Wymyśl
0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2019
Karta Sieciowa. Spróbuj pożyczyć od kogoś i spróbować. Może jakiś antywirus wariuje?
1 głos
odpowiedź 18 stycznia 2019
Nie zabardzo zrozumiałem twoje pytanie. Czyli przy obracaniu obiektu, twoja tekstura zmienia także
0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2019
Przed wydaniem podpisu możesz zmienić nazwę komputera w opcjach systemu Windows. Podaj system
-1 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2019
A skąd weźmiesz kabel Ethernet? I jak go podepniesz do słupa 
0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2019
Po przeczytaniu tych odpowiedzi i komentarzy, sugeruję (tylko sugeruję) ,że możliwe jest zainstalowa
0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2018
Masz zamiar żeby serwer był załączony jeszcze 24h? Jaka struktura serwera? ( Klient - Serwer / Peer
0 głosów
odpowiedź 27 grudnia 2018
Co nie działa? Odczyt czy zapis. Według mnie zapis jest w porządku (tak na oko), ale z odczytem to j
0 głosów
odpowiedź 27 grudnia 2018
Jak już musiałbyś mieć maszynę VPS i jakiś dostęp do niej np. Zdalne sterowanie. Darmowy VPS: appon
7 głosów
odpowiedź 24 grudnia 2018
Dobry film a propo rodziny. No i jak zawsze wzajemnie.
0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2018
Możeby tak ten system w końcu podać?!?!
0 głosów
odpowiedź 15 grudnia 2018
https://6obcy.org/ Nie jest to taki zbyt dobry pomysł według mnie. Jest dużo takich rzeczy.
0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2018
Może support Facebooka?
0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2018
-_- jaki system? W niektórych dałoby się włączyć udostępnianie plików po sieci lokalnej u wtedy two
0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2018
Programista 12 lat C# Unity Miałem styczność z multiplayer, stworzyłem działający czat, teraz prac

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...