• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Marcin Woźniak

19
odpowiedzi
2
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 1 kwietnia 2016
Bardzo fajny skrypt ;) Używałem od CS:GO na VPS i śmigał ;) A tutaj masz do TS3 ;)
0 głosów
odpowiedź 30 marca 2016
Bardzo fajnie możesz zrobić to na WordPress'ie + pluginy ;)
1 głos
odpowiedź 29 marca 2016
Bardzo ładna strona ;)
0 głosów
odpowiedź 28 marca 2016
Ja korzystam z Win 10 i jestem z niego bardzo zadowolony ;) Nie wiem dlaczego ale przed zainstalowan...
0 głosów
odpowiedź 28 marca 2016
Tutaj masz link do forum zagranicznego z podobnym problemem :-) https://bbs.archlinux.org/viewtopic....
-2 głosów
odpowiedź 27 marca 2016
Bardzo ładna strona, żebym ja umiał tak łączyć kolory :-)
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016
Możesz utworzyć pliki aby nie powielać każdej komendy ... np. możesz utworzyć header.php (gdzie będ
1 głos
odpowiedź 27 marca 2016
Ja mogę pobawić się na stroną, jeśli chcesz ;)
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016
Plugin "Gallery by BestWebSoft" Ja używam już tego pluginu od 2.5 roku na stronie ;-) Polecam ;) P
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016
Bardzo ładna strona ;) Jak chcesz możesz także zobaczyć moją stronę parafii ;)
1 głos
odpowiedź 26 lutego 2016
A oto mój pulpit ;)
0 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2016
Spróbuj zaktualizować a jeżeli masz najnowszą to reinstalacja :-) Jeżeli nie zapraszam na skype to z
2 głosów
odpowiedź 22 października 2015
Mi takie coś wyszło :-) L-Licznik M-Mianownik :-)
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015
[*]  [*] [*]  [*] [*] [*] [*]  [*] [*] [*] [*]&...
1 głos
odpowiedź 24 maja 2015
Obecnie jestem w Liceum 1 rok ale moge sie czymś pochwalić :-) Jak na początkową osobę która pi
1 głos
odpowiedź 20 maja 2015
A nie możesz zrobic ramki która przekierowuje cie na wp-admin?     <iframe id="blo
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015
Oto mój pulpit :-) https://mega.co.nz/#!d9ZV0T5D!xit8N-hNI5lFh7Ux6L47eZ2vW4k1IEHek70MUTTkjvs
2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015
Najczęściej Classic Rock lub Chillout :-) https://open.spotify.com/user/1172237623/playlist/0tCVzQI
0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2015
Polecam CentOS lub Gentoo <3 Moje ulubione systemy operacyjne <3

93,741 zapytań

142,676 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,319 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

...