• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Marchewka900

18
odpowiedzi
3
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 9 marca 2017
Według mnie jeśli masz ochotę uczyć się Pythona, to się ucz, nie ma co :) Jeśli chcesz, to pokonasz
1 głos
odpowiedź 8 marca 2017
Racja. Napisałem życzenia w innych miejscach, ale nie pomyślałem o forum :) Najlepszego dla pań :)
1 głos
odpowiedź 7 marca 2017
Ojejku! Co za błąd. Totalnie mi się pomyliło, wybacz. ios::out jest dobrze.
1 głos
odpowiedź 5 marca 2017
Jasne.   #include <iostream> //Dodajesz bibliotekę iostream using namespace std;
2 głosów
odpowiedź 5 marca 2017
It's enough.
0 głosów
odpowiedź 4 marca 2017
Hmm. Jeśli dobrze zrozumiałem, to to: Robisz miejsce do wpisywania tekstu (Edit), potem odbierasz wp
-1 głosów
odpowiedź 28 lutego 2017
A więc tak. Musisz dodać bibliotekę - "#include <windows.h>". Czyli początek wygląda tak: #i
-4 głosów
odpowiedź 26 lutego 2017
Tak, jest gorzej traktowana taka osoba. Zawsze była, jest i będzie gorzej traktowana osoba z mniejsz
0 głosów
odpowiedź 24 lutego 2017
Możliwe, że przedrostki std. Zadeklarowałeś w 4 linii przestrzeń nazw std, więc później nie powinien
0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2017
Myślę o dwóch funkcjach.  Pierwsza (ta prostsza): cout<<"z"; Sleep(100); cout<<
0 głosów
odpowiedź 17 lutego 2017
Moim osobistym problemem był brak czasu. Szczególnie na samym początku. Tak jakoś wyszło, że zacząłe
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2017
Skyrim :D Tyle szczęśliwych chwil, nie żałuję ponad 300 godzin. No i ostatnio Bioshock mi się spodo
2 głosów
odpowiedź 5 lutego 2017
Według mnie powinieneś ten fragment: cout<<"Wprowadz liczbe A "; cin>
-2 głosów
odpowiedź 29 stycznia 2017
Pan Mirosław robił film o zapisywaniu do plików, z tego co rozumiem to o to właśnie chodzi. https:/
-1 głosów
odpowiedź 22 stycznia 2017
Spróbuj użyć innej zmiennej przechowującej maks, może pomoże
1 głos
odpowiedź 14 stycznia 2017
Oczywiście. Dodam - poradnik dla Microsoft Powerpoint. Najpierw tworzysz napisy/zdjęcia tych miejsc
1 głos
odpowiedź 10 stycznia 2017
Bardzo fajna strona, postarałeś się. Jedyny błąd jaki wyłapałem to błąd ortograficzny - "Tak uw
1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2017
Nikt jeszcze nie odpowiedział na samo pytanie, więc odpowiem. Jeśli masz już odpowiedź (Trochę po cz

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...