• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Marak123

63
odpowiedzi
6
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2021
Rozpoczynasz pętle do...while i jej nie zakańczasz tej pętli bo widzę kolejne nawiasy czyli wychodzi
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2021
Robiąc to na systemie np. win 10 to dysk nie jest stracony tylko dostęp do tego dysku bo system da s
1 głos
odpowiedź 10 lutego 2021
Spróbuj z małej napisać red. W wyszukiwarkę sobie wpisz po angielsku bo są takie problemy na stack
1 głos
odpowiedź 10 lutego 2021
Wszystko zależy od tego co zamierzasz robić na tym kompie i jaki masz budżet. Pod względem użytku d
0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2021
Bo przy kupowaniu to nie dostaniesz raczej kodu żebyś samemu sobie to porozdzielał na pliki tylko do
0 głosów
odpowiedź 8 lutego 2021
To jest tablica czy obiekt?? Bo piszesz ze tablica a wyciągasz jako obiekt. Takie coś powinno zadzia
1 głos
odpowiedź 6 lutego 2021
https://www.calculat.org/pl/pole-obwod/trojkat-prostokatny.html
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2021
Nie wiem za bardzo o co ci chodzi ale domyślam się ze chodzi ci o ten czas w który trzeba się przygo
0 głosów
odpowiedź 2 lutego 2021
Dobra rozwiązałem problem. Doczytałem na stronie ze nowsza wersja MemTest86 V8 obsługują tylko rozru
1 głos
odpowiedź 2 lutego 2021
https://www.morele.net/cablemod-modmesh-katowy-kabel-sata-3-30cm-wegiel-5641207/?gclid=Cj0KCQiA6t6AB...
0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2021
To nie odpalaj pliku z grą w tym środowisku tylko w normalnej konsoli
1 głos
odpowiedź 26 stycznia 2021
Ok a o co pytasz?? Jeżeli o okres po której trzeba zapłacić ponownie to musisz znaleźć sobie na tej
3 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2021
Audyt bezpieczeństwa – szczegółowa kontrola połączona z analizą mająca na celu stwierdzić, czy syste
0 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2021
A próbowałeś wymienić kabel?? Albo zobaczyć czy porty nie są uszkodzone?? Bo jeżeli tak to prawdop
1 głos
odpowiedź 25 stycznia 2021
https://codepen.io/Tnifey/pen/JjGaqeQ Zamiast position relative daj position fixed
0 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2021
Ogółem to taka mała uwaga na strzelanie bo gdy się przytrzyma spacje to to wypuszcza kule co chwile
1 głos
odpowiedź 3 grudnia 2020
Możliwe ze karta graficzna może być uszkodzona ale to nie wiadomo tak z daleka bo możne być wiele pr
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2020
Nie wiem po co robisz osobne funkcje do rzeczy które mogą być w main użyj cin aby wprowadzić dane wp
0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2020
Po prostu od nowa narysuj ten duży kwadrat z małymi i do tego jeszcze x w tym miejscu jakim chcesz u
0 głosów
odpowiedź 30 listopada 2020
Jeżeli matryca pasuje rozmiarem i wtykiem to raczej nic się nie stanie gdy ją zamienisz

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...