• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: J0ker

211
odpowiedzi
11
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 7 października 2018
Dodam jeszcze od siebie, że arytmetyka komputera sprawia, że aby mieć dokładniejsze wyniki, pierwias
1 głos
odpowiedź 7 października 2018
Pewien pogląd na bezpieczeństwo daje książka Kevina Mitnicka "Sztuka podstępu", ale nie je
0 głosów
odpowiedź 3 października 2018
Nawet ładna, te niebieski napisy na szarym tle na dole jakoś mi nie pasują - może pogrub je i będą l
-1 głosów
odpowiedź 29 września 2018
Takich zadań się tak nie rozwiązuje, bo przy dużej różnicy a i b wykonasz mnóstwo dodawań. Skorzys
0 głosów
odpowiedź 29 września 2018
Może idź na magisterskie na informatykę albo coś takiego. Zamiast mówić, że czegoś nie umiesz mów,
5 głosów
odpowiedź 25 września 2018
Cóż, nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że pomóc mogą: - prowadzenie ładnego githuba (żeby wie
0 głosów
odpowiedź 24 września 2018
Nie rozumiem pytania. Nie mogłeś edytować tego co napisałeś w notatniku?
0 głosów
odpowiedź 24 września 2018
Python chyba po raz pierwszy będzie na maturze w przyszłym roku (RIP Pascal 2018). Ciężko więc stwi
0 głosów
odpowiedź 23 września 2018
Ja bym dołożył do 240 GB bo dysk bez problemu przeniesiesz w przyszłości do nowego komputera. Konkre
1 głos
odpowiedź 21 września 2018
Nie sądzę, żeby to wypaliło. Wiele osób ma profile na ask.fm, gdzie pytania są za darmo. Youtuberzy
1 głos
odpowiedź 20 września 2018
Matematyka stosowana kładzie większy nacisk na zastosowania matematyki w innych dziedzinach - myślę,
0 głosów
odpowiedź 14 września 2018
Nie zgadzam się z argumentem dotyczącym wysokiej zdawalności egzaminów zawodowych lub matur w "
1 głos
odpowiedź 1 września 2018
Po kropce stawia się spację. Proszę napisać do mnie wiadomość prywatną, bo nawet jestem ciekawy co
0 głosów
odpowiedź 1 września 2018
Jeżeli to naprawdę Twoja 1. strona to mogę napisać tylko to: "Babciu, to jest zajebiste!"
1 głos
odpowiedź 1 września 2018
NA UW wystarczy Ci tylko matematyka i angielski... Tyle że matematyka około 85%, a angielski 90+% pr
0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2018
Ja powiem coś pozornie niezwiązanego, ale da Panu do myślenia: na PW też jest informatyka na 2 wydzi
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2018
PRzeczytałem także to, co poodpowiadałeś i to moje zdanie:   1. NApisałeś o freecodecamp. Ja
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2018
Tą praktyczną inżynierę wsteczną wygrał Pan na streamie Pana Gynvaela, że jest ona podpisana przez a
0 głosów
odpowiedź 3 lipca 2018
Rzeczywiście 2. gimnazjum to za wcześnie na wprowadzenie do lagorytmów Cormena.
0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2018
Z zestawu x-kom straszny chiński no-namowy dysk SSD. Jeśli wybierzesz x-kom to możesz dopłacić do in

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...