• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: J0ker

211
odpowiedzi
11
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2020
Generalnie zasada jest taka, że jeśli uczelnia ma ten sam kierunek na więcej niż jednym wydziale to
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2020
Idź na studia i nie słuchaj obcych ludzi Internetu (to zdanie to oksymoron, bo sam daję Ci radę po c
0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2020
Przy braku napisania jaka uczelnia i możności porównania programów to tak w ciemno wybrałbym automat
0 głosów
odpowiedź 19 sierpnia 2020
1. Wśród darmowych źródeł polecę darmowe skrypty ze strony goalkicker.com, są bardzo dobre. Choć dok
0 głosów
odpowiedź 19 sierpnia 2020
Nie korzystałem z usług żadnej, ale polecę zamiast tych szkół naukę opartą na 3 filarach: - kursy w
1 głos
odpowiedź 19 sierpnia 2020
3 osoby już podały Ci odpowiedź, ja jeszcze podam, że w prawie wszystkich popularnych językach progr
0 głosów
odpowiedź 18 sierpnia 2020
Na wydział elektroniczny na pewno niższę niż na FTIMS.
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2020
Nie znam tych konkretnych modeli, natomiast w Polsce warto brać pod uwage, na podstawie opinii w Int
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2020
No dobrze, podali Państwo tutaj i na discoradzie kilka zalet Javy. 3 największe podane zalety to:
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2020
Odpowiem sobie sam, gdyż kupiłem obie książki. Książka Shawa do Pythona bardzo mi leży, dokładnie c
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2020
Dzień dobry. Ta ksiażka która Pan podał jest dobra. Ja od siebie mogę polecić książkę Tarasowa, do
1 głos
odpowiedź 25 czerwca 2020
Matura z informatyki jest mało popularna, nawet na studia informatyczne wszędzie bazą jest matura z
1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2020
Możesz też za ~100 złotych zapisać się na jakieś studia, które oferują studentom darmową licencję do
0 głosów
odpowiedź 20 czerwca 2020
Zgadzam się z innymi odpowiedziami. Jeśli z góry wiesz już przed pójściem do szkoły średniej, że chc
2 głosów
odpowiedź 19 czerwca 2020
Nie. Nie można. Możesz dowieść nieprawdziwości twierdzenia poprzez przyjęcie tezy i otrzymanie sprz
0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2020
Na Uniwersytet Warszawski wystarczą matematyka i angielski, ale muszą być oba na ~90% przy podstawow
-1 głosów
odpowiedź 19 marca 2020
1. Nie ucz się z angileskiego tabelek słówek - słówek ktorych sie nie uzywa sie zapomina. Czytaj tek
0 głosów
odpowiedź 17 września 2019
Wielu zapomina też komentujących tu, że można iść na studia doktoranckie i zająć się matematyką dysk
1 głos
odpowiedź 15 września 2019
To czy liczby pierwsze występują chaotycznie nie jest wiadome w tej chwili - jeśli Hipoteza Riemanna
1 głos
odpowiedź 31 sierpnia 2019
Ja dam dość paradoksalną radę - korzystać więcej z komputera a mniej ze smartfona/tabletu. Na komput

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...