• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Ehlert

2121
odpowiedzi
288
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 13 maja 2015
Oczywiście, że OpenGL jest łatwiejszy. Sama matematyka i zagadnienia z nią związane stanowią wyzwani
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2015
Czy używasz funkcji... std::cin.clear(); std::cin.sync(); Są dość ważne ponieważ czyszczą bufor.
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2015
class Arrow { private: Object type; //(enum) unsigned short int damage; //obrażenia unsigned shor
1 głos
odpowiedź 13 maja 2015
Struktura to własny typ danych funkcjonujący od C. Składanie sprawdź na Cpp0x. Struktura to np. Klas
0 głosów
odpowiedź 12 maja 2015
Do kodu css z poprzedniej odpowiedzi dorzuć:   display: inline;  
1 głos
odpowiedź 12 maja 2015
gdzie chcesz zapiasć wynik ceny[2] / ilosc_ludzi? Jeśli do ceny[2] to powienno to wyglądac
1 głos
odpowiedź 12 maja 2015
Zawsze jak robiłe tego typu projekty z sfmla to opakowywałem wszystko do klas. Sprite należał do kla
1 głos
odpowiedź 12 maja 2015
Musisz wiedzieć że tworzenie aplikacji i gier w wersji portable jest swego rodzaju ukłonem w stronę
0 głosów
odpowiedź 12 maja 2015
Od kiedy programuję przestałem grać. Ale w ostatnie wakacje kartę graficzną bezlitośnie grzałem wied
0 głosów
odpowiedź 11 maja 2015
Nie za bardzo rozumiem co chcesz osiągnąć. Chodzi Ci o taki kontener z inną stroną na twojej stronie
1 głos
odpowiedź 11 maja 2015
Wszedłem na stronę i oczekiwałem kolejnych nieresponsywnych fajerwerków z css'em. Zamiast tego, to "
1 głos
odpowiedź 10 maja 2015
Błąd w kodzie, linia nr 404 
1 głos
odpowiedź 9 maja 2015
Najprostszym z alfabetów jest katakana. Jeśli chodzi o kurs to mam kumpla, który poleca TEN KUR
3 głosów
odpowiedź 9 maja 2015
C++ jest bardziej zbliżony do Pythona (w przeciwieństwie do Javy), tym że posiada obiektowość, ale n
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2015
AsciiArt jakiś timer(polecam clock z SFML'a) i jedziesz :P Swoją drogą zadanie rzeczywiście bez
2 głosów
odpowiedź 8 maja 2015
Można cytować utwory osób trzecich bez uzyskania ich zgody oraz bez wypłaty wynagrodzenia na rzecz t
1 głos
odpowiedź 8 maja 2015
Dla Geta: robisz z każdego div'a link do adresu ze zmienną w adresie Post: zakładam że jeden div, j
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2015
Do tego co zostało powiedziane o Xor'ze możesz dołączyć coś w stylu suma kontrolna. Jeśli się nie bę
2 głosów
odpowiedź 8 maja 2015
Dając ludziom taką możliwość można cię uznać poniekąd za usługodawcę. Jeśli w ramach twojej usługi b
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2015
Naszych komputerów. Polecam jedno. Przerzucić się na Linuxa  Co do Windy to rozsądek, uwa

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...