• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Ehlert

2121
odpowiedzi
288
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2020
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Popraw mnie proszę, jeśli źle myślę. Dlaczego trzymasz to wszystko
32 głosów
odpowiedź 13 listopada 2020
Czytając Twoje pytanie dochodzę do wniosku, że jak weźmiesz się za naukę i zaczniesz aktywnie uczest
1 głos
odpowiedź 12 listopada 2020
Dobrze przy czym: access token na kilka minut to słabo. Powinien być ważny dłużej.  Refresh
0 głosów
odpowiedź 4 listopada 2020
Nie mam pewności, ale jest podejrzenie że to dwa różne pola. Aby to zweryfikować polecam utworzyć dr
0 głosów
odpowiedź 2 listopada 2020
Zerknij proszę na framework Nest.js. Dostarcza wiele rozwiązań o których piszesz out of the box....
0 głosów
odpowiedź 31 października 2020
- PHP(ponadpodstawowe / przełom średnio-zaawansowanego) Trochę poleciałeś  generalnie z
1 głos
odpowiedź 26 października 2020
Nie ma tutaj konkretnej odpowiedzi. Języki operują na różnych poziomach: assembler, c, C#, javascrip
0 głosów
odpowiedź 25 października 2020
Może warto się nauczyć jednej rzeczy, tak aby móc z niej swobodnie korzystać... Zerknij na to https
3 głosów
odpowiedź 23 października 2020
Domyślny sposób przechowywania zmiennych sesyjnych w php to plik po stronie serwera. Problem z takim
0 głosów
odpowiedź 18 października 2020
Z manuala na tematu argumentu. Path to the file. If filename is a relative filename, it will be ch...
0 głosów
odpowiedź 15 października 2020
Po kim, jak po kim, ale po Tobie newsów na temat php się nie spodziewałem  Generalnie wszystko
0 głosów
odpowiedź 5 października 2020
Najlepiej jest pozamykać poszczególne funkcjonalności w funkcjach/serwisach. Przy czym dobrze aby ic
1 głos
odpowiedź 5 października 2020
W moim mieście też był realizowany program z pieniędzy unijnych. Wyglądało to tak że uczyłeś się sam
2 głosów
odpowiedź 29 września 2020
To całkiem zrozumiałe, że programiści mają takie podejście. Dlatego zawsze jest fajnie stanąć po dru
1 głos
odpowiedź 20 września 2020
Skorzystaj z redmine'a.
3 głosów
odpowiedź 20 września 2020
Co do tworzenia obiektów. Metody prezentowane przez larvę są skuteczne i sprawdzają się w przypadku
4 głosów
odpowiedź 16 września 2020
Jeżeli chcesz się rozwijać z informatyki w kierunku naukowym, to owszem; rób magisterkę. Jeśli chce
0 głosów
odpowiedź 16 września 2020
Najszybciej coś takiego uzyskasz wykorzystując Django. Admina masz out of the box, package do api ró
0 głosów
odpowiedź 16 września 2020
Jeśli jesteś w stanie zrezygnować z mobilności, to w tej cenie możesz dostać niektóre modele legionó
1 głos
odpowiedź 13 września 2020
Bcrypt Argon2 Scrypt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...