• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dorion300

945
odpowiedzi
130
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2015
Na spokojnie, rozplanować I nie panikować. np. "Mam pomyśł na to i na to ale nie wiem czy to j
1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2015
http://pl.m.wikibooks.org/wiki/PHP/Klasy_i_obiekty Używane jest w klasach. Jeśli chcesz zmiennę któr
1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Nie. Warto się pouczyć, przypomnieć, zastosować w praktyce. A dopiero potem jak umiesz całkowicie,
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Tu ładnie wszystko rozpisane:
1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Pewnie uważają że strony internetowe dają mało korzyści. Więc dali zlecenie pierwszemu lepszego pra
2 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
W C# wszystko jest w klasie. A w C++ można bezproblemowo pisać poza klasą. (Jeśli nie chcesz tworzy
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Pomysł dobry ale stronka potrafi się "przerobić" na mobilne telefony. Ale mozesz zrobić.
1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Jaka przeglądarka? Na innych też tak masz? Podaj także jaki masz system operacyjny. Sprawdź w ustawi
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Matematyka nie jest samymi cyferkami, a logicznym myśleniem. Ucząc się matematyki uczymy się logiczn
-1 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
To zależy o układu strony i jej budowie. Jak i samego obrazka do strony. Jeśli chodzi o prawne korzy
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Ustaw margin-left i margin-right. np. 2px
-1 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Ja uważam że to dobry pomysł. Szybsze ładanie dziur nie zaszkodzi. Ja czekam raczej na udostepnien
1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2015
http://cpp0x.pl/kursy/Kurs-C++/Poziom-2/Losowanie-bez-powtorzen/293
2 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Czy jest możliwość odczytania w PHP adresu IP kogoś, Tak można, pamiętam jak ja kiedyś zapisywałem
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
C++,, częściowo Python, Autoit, C#, czesciowo PHP. HTML i CSS także ale to już nie jest chyba progra
4 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Bardzo lubię być samodzielny, własne programy, skrypty, algorytmy, i to wszystko całkowicie sam....
2 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2015
Trochę nietypowe rozwązanie. "natychmiastowym robieniem" - Nie przesadzaj z tym natychmia
1 głos
odpowiedź 4 kwietnia 2015
Ja od siebie polecam - Symfonia C++ Standard 2 tomy Bardzo ładnie wszystko wyjaśnione.

92,555 zapytań

141,400 odpowiedzi

319,537 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...