• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dorion300

928
odpowiedzi
128
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 9 lutego
Nie, będziesz miał po prostu kolejny interfejs sieciowy w systemie.
2 głosów
odpowiedź 8 lutego
1. Console.Read(); zwraca wartość Int32 z kolejnego znaku na wejściu. A więc nie otrzymujesz w
1 głos
odpowiedź 8 grudnia 2018
Tak, USB jest kompatybilne ze wstecznymi wersjami.
2 głosów
odpowiedź 5 września 2018
Jeśli chcesz jednak pisać aplikacje na Androida w języku C#, wtedy polecam użyć Visual Studio z zain
1 głos
odpowiedź 2 lipca 2018
Masz na myśli kilka adresów IP na jednym interfejsie? Tak.  Na systemie Windows można to łatwo
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2018
Pomyśl nad dynamicznym DNS'em. Producenci routerów lubią często dawać takową usługę w swoich routera
0 głosów
odpowiedź 26 maja 2018
Problem z CRC Error został bardzo łatwo rozwiązany, aby prawidłowo odczytywało z pamięci wewnętrznej
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2018
Otwarcie nawiasu zawsze w tej samej linijce co deklaracja funkcji/metody/klasy itp. Tak jest najwygo...
1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2018
Jeśli metoda .GetKey() zwróci fałsz [patrz, znak '!'] -> masz rozpocząć kolejny cykl pętli. Pomi
2 głosów
odpowiedź 16 lutego 2018
Nie wiem jaki to hosting i o jakim serwerze FTP mowa, ale strzelę w chwili obecnej że masz dostęp za
0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2017
Nie mam kompilatora ale w "Pizza.lol()" jest błąd. Zmienna nazywa się "pizza",
0 głosów
odpowiedź 7 grudnia 2017
Umieść "var last" przed blokiem try/catch. Wtedy w tylko "last = kontafromlist.Last(
0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2017
Tak to działa. W taki sposób uruchamiasz program z konsoli. Na poradniku użytkownik w taki sposób u
0 głosów
odpowiedź 17 listopada 2017
W komunikacji lokalnej nie trzeba ustawiać przekierowywanie portów na Routerze. Jaki adres IP podaje
0 głosów
odpowiedź 14 października 2017
Hmm.... wątek był wałkowany wielokrotnie i nie raz na to odpowiadałem. Jeśli chodzi o składnię to z
1 głos
odpowiedź 11 października 2017
https://pl.wikipedia.org/wiki/PATH_(zmienna) Dodawanie nowych ścieżek do zmiennej środowiskowej PA
2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2017
Kiedy inni polecają jakieś strony z zadaniami to ja polecam uczyć się bardziej "praktycznych&qu
0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2017
Na telefonie zmień 8001 na 8000. W konstruktorze polecam jeszcze zmienić z ipAdress na IPAddress.An
1 głos
odpowiedź 3 czerwca 2017
Nie wiem do jakiego "tematu" szukasz rozwiązania, albo w którym miejscu w swoim projekcie chcesz roz
0 głosów
odpowiedź 28 kwietnia 2017
Klasy implementujące interfejs IEnumerable muszą mieć metodę GetEnumerator() Za pomocą tej metody mo
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

61,351 zapytań

107,293 odpowiedzi

223,438 komentarzy

33,042 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...