• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Damianoo4444

18
odpowiedzi
4
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 9 sierpnia 2015
Cześć, sam jestem w takiej samej sytuacji w tym roku :) Szukając ogłoszeń w internecie, przeważnie b
1 głos
odpowiedź 8 sierpnia 2015
Bardzo fajny blog :) Planowałem zrobić coś podobnego, tylko o innej tematyce. Czekam na nowe, ciek
2 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2015
Cześć, co do kodu nie podpowiem ci bo JS nie znam zbyt dobrze. Moge jedynie zaproponować inny algory
2 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2015
Cześć, nie wiem czy to tak pójdzie :/ Taka metoda just in time sprawdza sie raczej przy uczeniu sie
1 głos
odpowiedź 1 sierpnia 2015
Najlepiej rozrysuj to sobie na kartce i wypisz wymiary a potem podlicz. Jak masz 4 divy po 125px i c...
0 głosów
odpowiedź 1 sierpnia 2015
Twoja pętla do...while jest nieskończona, nie dałeś żadnego warunku :)
1 głos
odpowiedź 31 lipca 2015
Chętnie bym wziął udział, ale cienko u mnie z JS. Jak nie znajdziesz nikogo zdolniejszego, można coś
12 głosów
odpowiedź 31 lipca 2015
Polecam słownik ortograficzny  Tez rozwija :)
0 głosów
odpowiedź 24 lipca 2015
Cześć Ja mam słuchawki Monster DNA nauszne, nie wiem ile kosztują teraz , ale rok temu kupiłem za 4
0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2015
Cześć, miałem podobny problem z wyborem tylko ze w Warszawie :P Zazwyczaj politechnika uczy sporo te
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2015
Cześć, musisz pobrać pierwszą literkę z wyrazu i sprawdzić czy jest samogłoską  Oto przykładow
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2015
Doszedłem jak to zrobić, zamiast komponentu Memo trzeba użyć komponentu Edit i wychodzi w ten sposób
1 głos
odpowiedź 11 lipca 2015
Cześć, stronka wygląda w porządku, tylko lepiej byłoby pokazać ją już z logiem :D I osobiście bym z
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015
Cześć int i;     cin >> i;     int tablica[i]; 
1 głos
odpowiedź 10 lipca 2015
Cześć, Te funkcje masz zadeklarowane w tej metodzie, czy ich porostu tam używasz ?
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015
Cześć, chodzi o te linijki ? wynik=liczbaPliku-liczbaWpisana*12; wynikA = liczbaPlikuA + liczbaWpis
1 głos
odpowiedź 8 lipca 2015
Cześć, Nie jestem teraz na komputerze, ale mozesz spróbować zrobić to w evencie OnClose (nie sprawd
2 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2015
Cześć, jestem początkującym webmasterkiem, ale slyszałem żeby na telefonie się ładnie to układało, t

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...