• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Crash182

32
odpowiedzi
6
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2020
Youtube channel: Kudvenkat - bardzo duzo fajnie przedstawionej wiedzy za free.
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2019
Witam. Jest kilka problemow w tym kodzie z ktorymi to nie ma prawa zadziałać ale od początku. 1. W
1 głos
odpowiedź 17 października 2019
Witaj. Generalnie to zależy od kontekstu i co tak naprawdę chcesz osiągnąć. Ja na przykład skłonny b
1 głos
odpowiedź 15 października 2019
Oczywiscie że można, dzięki konstruktorom możesz wymusić na programiscie jakieś wartości startowe i
3 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2019
Agregat jak sama nazwa wskazuje jest encja która agreguje dodatkowo inne encje należące do niej. Jeś
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2019
EF samo powinno wykryć różnicę i odpalić potrzebne skrypty żeby baza danych znów była zsynchronizowa
2 głosów
odpowiedź 5 marca 2019
Hmmm, klasa publiczna a klasa statyczna to różne sobie pojęcia. Klasa może być statyczna czyli taka
0 głosów
odpowiedź 5 marca 2019
Hey, nie jestem front endowcem więc Ci tego tak na szybko z głowy nie powiem. Natomiast co ja bym zr
0 głosów
odpowiedź 22 lutego 2019
Hmm, klasa order wygląda dość dziwnie szczerze mówiąc. Bo masz tam kolekcje a jednoczesnie tzw navig
1 głos
odpowiedź 21 lutego 2019
Jeśli chcesz zacząć przygodę z .Net i C# to polecam kanał Youtube - Kudvenkat.
0 głosów
odpowiedź 21 października 2018
Hey, jako że nie jestem jakiś pro z matmy ale chciałeś też coś na "ifach" oto moja implementacja. P
0 głosów
odpowiedź 12 października 2018
Dawno nic nie pisałem w WinForms czy WPF ale o ile dobrze pamiętam możesz np wrzucić te przyciski do
0 głosów
odpowiedź 15 września 2018
Hey, to i ja dorzucę kilka słów od siebie.  Po pierwsze w ogóle nie znam rynku polskiego, więc
2 głosów
odpowiedź 9 września 2018
Tak jak kolega wcześniej wspomniał, chodzi głownie o porządek i czytelność. Dodatkowo należy tutaj p
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2018
Witaj, polecam kanał na YouTube - "samuraj programowania" jest tam dość sporo jeśli chodzi
1 głos
odpowiedź 14 lipca 2018
Oj, wiele czasu minęło od kiedy pisałem coś w Winforms no ale czego się nie robi żeby pomoc drugiej
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2018
Jesli platny to polecam kurs Mosh Hamedani - Xamarin Forms na Udemy. Kurs kosztuje okolo 50zl jednak...
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2018
Patrzac na ta tabelke i co zostalo w niej zapisane wyglada na to ze jako parametr podajesz...
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2018
Hey, podam najprostszy przykład jaki mogę wymyslec, przerób go a jeśli będziesz miał jakieś pytania
1 głos
odpowiedź 6 czerwca 2018
Hmm... od czego by tutaj zacząć. Wiele mam pytań odnośnie tego co właściwie chcesz wysłać. No bo ni

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...