• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Arkadiusz Waluk

1428
odpowiedzi
481
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2015
Mnie od samego początku intersowały komputery a zacząłem może inaczej niż inni - od programu Game Ma
3 głosów
Nie słyszałem nigdy o takiej możliwości... No chyba że coś przez plik htaccess ale osobiście nic o t
1 głos
Jest na to parę sposobów. Zależy też jaki masz ustalony typ komórki która przechowuję date. Najproś
0 głosów
Wyśrodkowanie danego diva uzyskamy poprzez ustalenie mu szerokości i nadanie automatycznych margines
2 głosów
Może coś z jQuery UI?
3 głosów
Spróbuj użyć marginesów: margin: górny prawy dolny lewy; czyli np. margin: 10px 30px 10px 30px;
0 głosów
Szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... przy następym uruchomieniu, użytkownik bę
2 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Pierwsza kwestia jest taka czy chcesz wykupić serwer czy korzystać z rozwiązań darmowych. Założę, że
7 głosów
Zobacz tutaj: Do egzaminu mogą przystąpić:‎ ‎uczniowie zasadniczych szkół zawodowych i technikó
2 głosów
Na pewno trzeba użyć samego HTMLa i do tego JS (lub JQuery). AJAX jest tutaj raczej zbędny bo pozwal
3 głosów
No to tak: name jest to po prostu nazwa danego inputa. Możemy to wykorzystać przede wszystkim przy
5 głosów
Poczytaj więcej o LIMIT Przykładowo pisząc LIMIT 10, 5 zostanie wybrane 5 rekordów zaczynając od 10
3 głosów
Na pewno chętnie bym skorzystał z takiej aplikacji ale na tablecie 7 cali stronka chodzi bardzo dobr
3 głosów
Według mnie matematyka może bardziej przydać się przy grach. Przy pisaniu aplikacji czy stron intern
1 głos
Google jest tylko wyszukiwarką obrazków umieszczonych na stronach więc nie można stwierdzić jednozna
1 głos
Witam wszystkich po raz pierwszy! Może to nie jest związane z tym tematem ale chciałem napisać że b
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

65,805 zapytań

112,454 odpowiedzi

237,603 komentarzy

46,734 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...