• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Arkadiusz Waluk

1648
odpowiedzi
563
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Pierwsze słyszę o takiej opcji. Może ktoś słyszał to Ci pomoże ale ja o takiej nie słyszałem. Chcia
1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Widzisz karty sieciowe w menedżerze urządzeń? Są one normalnie jako działające czy mają jakiś wykrzy
1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Polecam zapoznać się z tym artykułem http://kursjs.pl/kurs/string.html - jest tu dużo rzeczy o
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Nie działa funkcja mail? Możesz np. sprawdzić czy zwróciła ona true czy false żeby było wiadomo czy
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Ja też robiłbym tak jak napisał Soanvig więc już nie będę się powtarzał. Chciałem tylko dodać że sk
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Zapewne dlatego że żeby było szyfrowanie trzeba mieć certyfikat SSL. A taki certyfikat kosztuje ;)
1 głos
odpowiedź 6 sierpnia 2015
lub ukryć te błędy Lepiej błędów nie ukrywać a zobaczyć i naprawić ;)  Tutaj akurat ni
1 głos
odpowiedź 6 sierpnia 2015
Po pierwsze to nie masz jednej klamry otwartej. Ostatnie dwie linijki kodu powinny wyglądać tak: }
1 głos
odpowiedź 6 sierpnia 2015
$grupa=explode(',', $user['grupy']); Zwracam od razu uwagę że wartości w tej tablicy będ
3 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2015
Przede wszystkim masz błąd w zapytaniu. Ostatni nawias powinien wyglądać tak: ('$login', '$haslo',
0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2015
Z darmowych hostingów to z własnych doświadczeń mogę polecić cba.pl (jest w porządku, ale z jedną re
4 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2015
Nie działa bo to co napisałeś nie ma żadnego sensu. Powinno być tak: <?php class nazwaklasy
1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2015
$queryitems = "SELECT NAME, ATTACK, ARMOR, SPECIAL, IMG FROM items"; $resultitems = mysqli_query($c...
1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2015
Tu Lub tu https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/Reference Czy to absolutnie wszystkie t...
0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2015
Panie i panowie a oto są konsekwencje nie instalowania aktualizacji systemu Windows! :) Dlateg
2 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2015
Jeśli chodzi Ci o dodawanie nowego rekordu (wiersza) do bazy to INSERT INTO. Przykład: INSERT INTO
1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2015
$_SERVER['HTTP_REFERER'] Ale nie jest to sposób pewny - zależy od tego czy przeglądarka wysyła taki
1 głos
odpowiedź 2 sierpnia 2015
Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. To jest najważniejsze. Choćbyś przyczytał
1 głos
odpowiedź 2 sierpnia 2015
Meta z kodowaniem UTF-8 jest? Plik zapisany z kodowaniem UTF-8 bez BOM jest?
4 głosów
odpowiedź 2 sierpnia 2015
Dobry hosting nie równa się darmowy hosting ;) Nie za bardzo rozumiem to 1000 użytkowników... Że na

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...