• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Arkadiusz Waluk

1648
odpowiedzi
563
najlepszych odpowiedzi
3 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015
Nie wiem czy chodzi o jakiś błąd w samym rozwiązaniu czy co bo nie napisałeś, a o co chodzi w t
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2015
A cóż to za kod? Masa błędów, nie zamknięte body, nagłówki przy doctype i html nie potrzebne. Funkcj
1 głos
odpowiedź 12 sierpnia 2015
No to chyba jesteś na prawdę bardzo początkujący bo HTML to czysty kod, który przeglądarka tylko wyk
1 głos
odpowiedź 11 sierpnia 2015
Nie, zmiennej nie da się wystylizować bo jest to tylko pewien pojemnik w pamięci przeglądarki n
1 głos
odpowiedź 11 sierpnia 2015
Co do pierwszego pytania to chyba brakuje Ci pliku tego skryptu na serwerze - na konsoli wyświetla b
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015
Ja cieszę się że prawdopodobnie pojawią się rzeczy takie jak częste pytania dotyczące forum, zasady
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015
Próbowałeś odświerzyć stronę z pobraniem i załadowaniem wszystkich elementów od nowa czyli CTRL+F5?
2 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015
Moim zdaniem warto. Czekałem na 10 (testowałem wcześniej na wirtualnej więc wiedziałem mniej więcej
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015
No można, normalnie o tak: $nowe=$_POST['post']+$_POST['odbiorca']; Ten Twój kod jest lekko bez s
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015
Być może można ale sądzę, że za wygląd strony odpowiada głównie CSS. W HTMLu po prostu zapisujemy zn
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015
https://jsfiddle.net/9wc92gvq/ Według mnie ten kod działa dobrze, nie widzę żadnych błędów.
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015
Skoro mówisz, że chodzi o Windows 10 to zerknij na to pytanie https://forum.pasja-informatyki.pl/47
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015
Prawdopodobnie pan Mirosław dopiero to wprowadza bo ostatnio nie widziałem jeszcze tej opcji. Jak z
4 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2015
To pewnie dlatego że za ifami nie stawia się średników czyli powinno być np. tak: if(PIN=="2987")
2 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2015
Po pierwsze jak już przerabiałeś to lepiej byłoby na PDO. Dobry wstęp znajdziesz tutaj htt
1 głos
odpowiedź 9 sierpnia 2015
Nie, oczywiście że nie ma. Przeglądarka po prostu wykonuje kod strony i czy on będzie w jednej linii
1 głos
odpowiedź 9 sierpnia 2015
Nie wiem jakie są jeszcze sposoby ale ja korzystałem z rozszerzeń do przeglądarki - jeśli masz Chrom
3 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2015
Oczywiście ankieta wypełniona ;) Ja liczę na dalszy rozwój serii dotyczących webmasteringu, tak też
4 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2015
Witamy serdecznie ;) Błąd jaki popełniłaś jest dość prosty ale jak widać znaczący. Całą stronę masz
1 głos
odpowiedź 8 sierpnia 2015
Ja z własnego doświadczenia nie polecam dużych firm typu home.pl. Jakość samej usługi jest może i ok

92,551 zapytań

141,396 odpowiedzi

319,527 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...